KURTALAN EKSPRESİ İLE DİYARBAKIR MARDİN TURU
3 Gece 4 Gün 24.01.2022
Tavsiye Tur
KURTALAN EKSPRESİ İLE DİYARBAKIR MARDİN TURU
1999.00 TL Kişi Başı

Güney Kurtalan Ekspres ile Dillerin ve Dinlerin Şehri Mardin'i Bizimle Keşfedin

İnceleSatın Al
Otobüsle Doğu Karadeniz Turu
6 Gece 7 Gün
%40 İndirimli
Otobüsle Doğu Karadeniz Turu
Kişi Başı

Doğu Karadeniz Bölgesini Kapsamlı Bir Program ile Keşfedin!

İnceleSatın Al

amasya çıkışlı turlarAmasya Çıkışlı Turlar ve Fırsatları

Siz de Karadeniz bölgesinin incisi Amasya'da ikamet ediyor fakat hala Karadenizi gezmiyor musunuz? Tatil Küpü Amasya çıkışlı turlar kategorisi ile sizlere Karadeniz, Akdeniz, Ege, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarına katılım fırsatı sunuyor. Amasya kalkışlı turlarımızda uçaklı turlar ve otobüslü turlar seçenekleri sunmaktayız. Size ve kesenize en uygun turu seçebilir ve 12 taksit ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Mobil uygulamamızı indirerek fırsatlardan anında haberdar da olabilirsiniz. Keyfinize keyif katacak turlar içi Tatil Küpü'nü takip etmeye devam edin. Erken rezervasyon turları ile turlarınızı kış sezonunda satın alın, en az %30 daha az ödeyin. 

Amasya Çıkışlı Karadeniz Turları

Tatil Küpü Amasya çıkışlı Karadeniz turlarını sezon boyunca her hafta düzenliyor. Her pazartesi sabahı Amasya'dan hareket sağlayan Karadeniz tur araçlarımız ile Doğu Karadeniz bölgesinin tamamını keyifle gezebilirsiniz. Profesyonel rehberler eşliğinde düzenlenen bu turlar her yıl Nisan ayında başlar ve Eylül ayında sona erer. Kış sezonunda ise tam bir Karadeniz gezisi yapılamasa da düzenlenen bazı şenliklere bu turlar vasıtası ile katılabilirsiniz. Bu şenlikler arasında en çok dikkat çeken Ayder Kardan Adam Şenlikleridir. 
Tatil Küpü ile Doğu Karadenizi gezmek bir başkadır. Sizleri en az eviniz konforunda otellerde misafir eder. Bölgenin en profesyonel rehberleri ile çalışır ve tur programlarında kusura yer yoktur. Geçtiğimiz yılı %99.7 müşteri memniyeti ile kapatan operatörümüz bu yıl bu rakamı %100'e ulaştırmak için tüm çalışmalarını gerçekleştirdi. Sizlerde aramıza katılarak kapsamlı turlara uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

 

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!