Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Mardin Turu
2 Gece 3 Gün 09.12.2021
Ankara Çıkışlı
Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Mardin Turu
1599.00 TL Kişi Başı

Ankara Hareketli Uçak Bileti Dahil ! Profesyonel Rehber Eşliğinde Mezopotamya'yı Bizimle Keşfedin.

İnceleSatın Al
KURTALAN EKSPRESİ İLE DİYARBAKIR MARDİN TURU
3 Gece 4 Gün 03.01.2022
Tavsiye Tur
KURTALAN EKSPRESİ İLE DİYARBAKIR MARDİN TURU
1999.00 TL Kişi Başı

Güney Kurtalan Ekspres ile Dillerin ve Dinlerin Şehri Mardin'i Bizimle Keşfedin

İnceleSatın Al

ankara çıkışlı gap turlarıAnkara Çıkışlı Gap Turları ve Fiyatları

Ankara çıkışlı Gap turları ile farklı kültürlere yelken açın. Medeniyetlerin bölgesi, ülkemizin en güzel yerleri, belki de gizli kalmış tarihi ile her zaman gezginlerin merak noktası Güneydoğu Anadolu Bölgesi. Eşsiz bir coğrafya farklı bir kültür. Eşi benzeri olmayan bir mutfağa sahip ve tarihi yerleri her zaman meraklılarını bekleyen bir bölge. Mezopotamya’nın Başkenti Mardin, Dünyaca ünlü Surları ile Diyarbakır, Peygamberler şehri Şanlıurfa, Mutfağı ile Gaziantep ve daha niceleri. En güzel mevsimdir GAP’ın ilkbahar ve sonbahar ayları. Bizlerde programlarımızı bu doğrultuda yapıp ister 3 gece 4 gün ister 5 gece 6 gün şeklinde gerçekleştirip bölgenin uzman rehberleri eşliğinde özel tur araçları ile gerçekleştiriyoruz. Hiç yorulmadan, sıkılmadan tadına doyarak geziyoruz Güneydoğuyu. Sizlerde bu benzersiz coğrafyayı görmek ve muhteşem manzaralara ve tarihe tanıklık etmek için yerinizi ayırtın.
Şimdi Güneydoğuyu keşfetme zamanı. Tatil Küpü ile Ankara çıkışlı Gap turu organizasyonlarında içiniz çok rahat edecek. Profesyonel Rehberlerimiz ile tur bitiminde ülkemizin değerini çok daha iyi bileceğiz. Tarihin ve doğanın büyüsü eşliğinde geçen Gap Turlarımızın tamamında  Bölgenin seçkin otellerini kullanıyoruz. 
Nemrut'ta güneşin batışını izlerken aklınızda Ankara'nın bütün telaşını siliyor, Gaziantep'te Baklava molalarımız ile damaklarınıza hitap ediyoruz. Güneydoğu bölgesinin incilerini profesyonel rehberliğimizin eşliğinde gezmeye doyamayacaksınız. Mardin evlerini gezerken çok farklı kültürlere giriş yapacağız. Ülkemizin en yeni destinasyonlarından Göbeklitepe'yi de unutmayacağız tabiki. Gastronomi ile Kültür'ün iç içe geçtiği Gap Turlarımızda çok farklı heyecanları Gastronomi ile birleştiriyoruz. Kahramanmaraş'ta gerçek bir dondurma yiyor,keyfimize keyif katmadan Ankara'ya dönüş yapmıyoruz. 
Ankara çıkışlı tüm turlarımız için tıklayın Ankara çıkışlı Gap turları
Hazırsanız Gidelim!

 

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!