Batı Karadeniz Turu
1 Gece 2 Gün 13.08.2022
Ankara Çıkışlı
Batı Karadeniz Turu
890.00 TL Kişi Başı

Erfelek Şelalelerinin Büyüsünü Ankara Kalkışlı Batı Karadeniz Turumuzla Her Hafta Sonu Yaşayın.

İnceleSatın Al
Ankara Çıkışlı Konaklamalı Abant Turu
1 Gece 2 Gün 13.08.2022
Tatil Küpü Tavsiye Ediyor!
Ankara Çıkışlı Konaklamalı Abant Turu
950.00 TL Kişi Başı

Batı Karadeniz'in Bütün Güzellikleri Burada, Maşukiye Hobbit Evleri Turu Dahil ! - Konaklamalı

İnceleSatın Al
Ankara Çıkışlı Karadeniz Batum Turu
5 Gece 6 Gün 15.08.2022
En İyi Tercih
Ankara Çıkışlı Karadeniz Batum Turu
3250.00 TL Kişi Başı

Ankara Çıkışlı Karadeniz Turu, Erken Rezervasyon Turları Arasında İlk Sırada Yerini Koruyor.

İnceleSatın Al
Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Karadeniz Turu
3 Gece 4 Gün 15.08.2022
%20 İndirimli
Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Karadeniz Turu
2250.00 TL Kişi Başı

Ankara Çıkışlı Keyif Dolu Bir Karadeniz Turu, Doğu Karadeniz'e Bayılacaksınız!

İnceleSatın Al
Uçaklı Karadeniz Batum Turu
5 Gece 6 Gün 15.08.2022
Konforlu Tur
Uçaklı Karadeniz Batum Turu
4650.00 TL Kişi Başı

Karadeniz Turları Artık Uçaklı Turlar Arasında. Üstelik 81 İlden Katılım Sağlayabilirsiniz.

İnceleSatın Al

Ankara çıkışlı Doğu Karadeniz turlarıAnkara Çıkışlı Karadeniz Turları ve Fırsatları

Tatil Küpü sizlere dolu dolu Ankara çıkışlı Karadeniz turları sunuyor. Turlarımız arasında baş rölü oynayan karadeniz turu rotası profesyonel rehberler ile çizilmiş, kusursuz bir turdur. Tüm yakınlarınıza Karadeniz turu önerisi olarak sunabileceğiniz bu programda doğu Karadeniz'in eşsiz bölgelerini gezeceksiniz.

Tatil Küpü kalite standartlarından ödün vermeden sizlere ucuz Karadeniz turları sunar. Yayla konaklamalı Karadeniz turu seçenekleri ile alelade düzenlenmiş turlardan çok uzakta bir kalite ile sizi buluşturur. Doğu Karadeniz turu arayışında olan herkesin buluştuğu ortak nokta Tatil Küpü turlarıdır. 

Karadeniz turları Ankara çıkışlı olarak uçaklı ve otobüslü iki farklı ulaşım seçeneği ile düzenlenir.

Ankara çıkışlı uçaklı Karadeniz turları ile bölgeye daha hızlı bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara çıkışlı uçaklı Karadeniz turu da otobüslü seçeneğimiz gibi sezon boyu her hafta düzenlenir. Ankara Karadeniz yayla turları organizasyonlarına daha önce katılmış olan misafirlerimiz Ankara çıkışlı batı Karadeniz turları seçeneğini de değerlendirebilir.

Ankara çıkışlı Karadeniz turu 3 gece konaklamalı seçeneği ile Batumsuz tur olarak fiyatı ile öne çıkıyor. Fakat Batum'u da gezmek istiyorsanız. Ankara çıkışlı Karadeniz Batum turu 5 gece konaklamalı olarak daha kapsamlı bir Karadeniz gezisi sizlere sunuyor.

Ankara çıkışlı herşey dahil Karadeniz turu seçeneği de hazırlayan Tatil Küpü kesenizi yormayacak bir çok ödeme kolaylığı da sunuyor. Pandeminin tüm sıkıntılarını Ankara'dan Karadeniz turları ile atabilirsiniz. Ankara çıkışlı Batum turu Karadeniz turlarımızın içerisinde yer alır. Tatil Küpü Ankara çıkışlı Karadeniz turu fiyatları hazırlarken sizlere sunduğu hiç bir hizmeti kısmadan en uygun fiyatı sunar. 

Ankara Çıkışlı Karadeniz Yayla Turları

Karadeniz'e doyan hiç kimseyi bugüne kadar görmedik. Ankara çıkışlı Karadeniz yayla turları gezilecek yerler bakımından kapsamlı bir programdır. Bir haftada yaklaşık 40 turizm destinasyonu gezersiniz. Bu destinasyonlar arasında sizlerin daha çok keyif alacağını düşündüğümüz bir kaç nokta var. Bu noktalarda daha uzun zaman geçirmenizi sağlamak için programımızı daha geniş zamanlı ayarlarız. Karadeniz yaylalarında kendinizi çok dinamik hissedeceksiniz. Ankara'dan Karadeniz turu arayışında olan her misafirimizin aradığı en iyi ve en ucuz Karadeniz turu fırsatlarını yakalamak için hemen rezervasyon yapabilirsiniz!

Balayına Karadeniz'e Gitmeye Ne Dersiniz?

Ankara için hazırladığımız Karadeniz tur programları sizlerin yoğun talebi üzerine artık balayı paketi seçeneği ile satışa sunulabiliyor. Aynı tur programına sahip fakat içerisinde bir çok aktivite ve sürprizler bulunan bu turlar ile evliliğinizin ilk adımlarını atabilirsiniz. Konakladığımız tüm otellerde özel balayı konseptleri ile ağırladığımız yeni çiftlerimiz bu programlar ile ekstra bir çok yaylayı keşfetme imkanı ve Rafting gibi aktivitelere katılma fırsatlarını yakalıyorlar.

Diğer illerden çıkış yapan tüm turlarımızı incelemek için tık tık > Karadeniz turları


 

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!