antalya çıkışlı turlarAntalya Çıkışlı Turlar ve Fiyatları

Karadeniz turları, Anadolu turları, Doğa ve Tarih turları, hepsi Antalya çıkışlı turlar kategorimizde. Aileniz ve sevdikleriniz ile beraber yazın Akdeniz’in sıcağından biraz olsun kaçıp serinlemek için sizlere özel turlar hazırladık. Antalya'dan turlar hem otobüslü hem de uçaklı olmak üzere en uygun fiyatlar ile hazır. Antalya hareketli turlarda Tatil Küpü turizmin çok tercih edilmesinin en önemli nedeni sunmuş olduğu hizmetleri en uygun fiyatlar ile ve yüksek kalite standartları altında gerçekleştirmesidir. İster 1 hafta dolu dolu geçecek Karadeniz yaylalarına, isterseniz Doğu Anadolu’nun hazinelerini görmeye, isterseniz de Anadolu turlarımıza katılarak Türkiye’nin güzelliklerini bizimle keşfedebilirsiniz. 
Antalya'ya özel hazırladığımız tüm turlarımıza 12 taksit ile erişebilir, dilerseniz online rezervasyon ile ailemize katılabilirsiniz.

Antalya Çıkışlı Karadeniz Turları

Doğa severlerin her yıl akın ettiği, ülkemizde yeşilin ve mavinin birbirine en çok yakıştığı bölgelerden biri olan Karadeniz şimdi Antalyalıları bekliyor. Yazın sıcak ve nemden bunalıp biraz olsun serinlemek ve farklı bir hava almak için Antalyalıların en çok tercih ettiği turların başında gelir Karadeniz turları. Yaklaşık bir hafta süren Antalya Çıkışlı Karadeniz turları bölgeyi bilen uzman rehberler eşliğinde gezilip, bölgenin seçkin otellerinde konaklayıp ve sizlere uygun fiyat politikası ile hizmet sunuyoruz. Antalya çıkışlı Karadeniz turlarımızda Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Hopa, Ayder yaylası, Uzungöl, Boztepe gibi birçok turistik destinasyonu gezip, unutulmaz anlar yaşıyoruz. 
Antalya çıkışlı Karadeniz turları organizasyonlarımızın en güze yanı ise, hem yeni rotalar keşfetmek hem turlarımızda yeni arkadaşlık edinip dostluklar kazanmak hem de gitmiş olduğumuz bölgelerde ki sıcak kanlı insanlarla tanışmaktır. Karadeniz demek Çay demek, Fındık demek, Bal demek… turlarımızı gerçekleştirirken yöresel alışverişimizi de yapmadan dönmüyoruz tabi ki. Her gün farklı bir, il her gün farklı bir heyecan var Karadeniz Turlarımızda. Sizlerde bu heyecana bizimle ortak olmak için şimdiden yerinizi ayırtın. Hazırsanız gidelim sloganı ile çıkmış olduğumuz bu yolculukta siz sevgili Antalyalıları da görmekten mutluluk duyarız. 

Antalya Çıkışlı Gap Turları

Güneydoğu deyince akla ilk gelen şey kültürdür. Antalya çıkışlı Gap turları organizasyonlarımız ile kültür turları ile gastronomi turlarını sizlere bir arada yaşatıyoruz. Bölgenin dillere destan yöresel yemekleri eşliğinde Göbeklitepe'yi, Harran'ı, Mardin'i gezmeye ne dersiniz? Hatay'da muhteşem bir yöresel kahvaltı ile başlayan turlarımızda Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Batman ve Kahramanmaraş ile devam eder. Bölgenin uzmanı profesyonel rehberlerimiz ve özenle seçtiğimiz otellerimiz ile en güzel güneydoğu turunu sizlere yaşatmayı hedefledik. Kusursuz tur programı güvencesi sunan acentamız, tüm güneydoğu turlarını D2 Yetki belgeli özel tur araçları ile tamamlar. En iyisini arayan herkesin buluştuğu tek nokta olmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

 

Uçaklı Karadeniz Batum Turu
5 Gece 6 Gün 15.05.2022
Konforlu Tur
Uçaklı Karadeniz Batum Turu
2925.00 TL Kişi Başı

Karadeniz Turları Artık Uçaklı Turlar Arasında. Üstelik 81 İlden Katılım Sağlayabilirsiniz.

İnceleSatın Al
Otobüsle Doğu Karadeniz Turu
6 Gece 7 Gün
%40 İndirimli
Otobüsle Doğu Karadeniz Turu
Kişi Başı

Doğu Karadeniz Bölgesini Kapsamlı Bir Program ile Keşfedin!

İnceleSatın Al
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!