Uçaklı Karadeniz Batum Turu
5 Gece 6 Gün 15.05.2022
Konforlu Tur
Uçaklı Karadeniz Batum Turu
2925.00 TL Kişi Başı

Karadeniz Turları Artık Uçaklı Turlar Arasında. Üstelik 81 İlden Katılım Sağlayabilirsiniz.

İnceleSatın Al
Otobüsle Doğu Karadeniz Turu
6 Gece 7 Gün
%40 İndirimli
Otobüsle Doğu Karadeniz Turu
Kişi Başı

Doğu Karadeniz Bölgesini Kapsamlı Bir Program ile Keşfedin!

İnceleSatın Al

ardahan çıkışlı turlarArdahan Çıkışlı Turlar ve Fiyatları

Artık Ardahan'da Tatil Küpü ile geziyor. Ardahan çıkışlı turlar ile ülkemizin her köşesine ulaşabilirsiniz. Ardahan tur şirketleri öncüsü Tatil Küpü ile tatilin ve turun tadını çıkarın.
Doğu Anadolu’nun bir ucundan Ege ve Akdeniz’in güzelliklerini görmeye ne dersin Ardahan?
Ardahan halkını ülkemizin güzellikleri ile tanıştırmak için geliyoruz. Ardahan hareketli turlar ile Karadeniz’in eşsiz güzelliği Ege ve Akdeniz’in muhteşem denizi ve Anadolu turlarımız ile sevgili Ardahanlıları buluşturuyoruz. Özel tur araçları ve uçaklı turlarımız ile profesyonel rehberler eşliğinde turlarımızı gerçekleştirip bölgenin seçkin otellerinde konaklama gerçekleştiriyoruz. Ardahan kalkışlı turlarımız hem bütçe dostu hem de oldukça kapsamlı şekilde organize ediliyor.
Ardahan'a özel turlarımızda sizde yerinizi almak için acele edin. 12 taksit avantajı ile sağladığımız tüm tur seçeneklerinde online rezervasyon imakını bulabilirsiniz. Uçaklı turlarınızda uçak bileti ihtiyacınız için tatil danışmanımıza 0850 840 11 55 numaralı çağrı merkezimizden ulaşmanız yeterli. 
Hazırsanız gidelim sloganı ile çıktığımız yolculukta sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ardahan Çıkışlı Karadeniz Turları

Tatil Küpü Ardahan çıkışlı Karadeniz turlarını her yıl Nisan ayı itibariyle başlatır ve bu turlar Eylül ayı ortalarına kadar devam eder. Ardahan için sunduğumuz uçaklı Karadeniz turu seçeneği ile çok uygun fiyatlarla kuzeyi gezme fırsatı yakalarsınız. 5 gece 6 gün olarak satışa sunulan bu turlarımızda Ordu - Giresun Havalimanında buluşuruz. Akabinde Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Batum ve Samsun'u gezeriz. Tüm kahvaltıların, akşam yemeklerinin, lüks Karadeniz otellerinde konaklamanın, rehberlik ve tur otobüsü ile transfer hizmetlerinin tur bedeline dahil olduğunu da hatırlatalım. Kuzeyi gezmeyenler için pişman olmayacakları en güzel seçenek Doğu Karadeniz turlarıdır. Şimdiden yerinizi alın.

 

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!