Uçaklı Karadeniz Batum Turu
5 Gece 6 Gün 15.05.2022
Konforlu Tur
Uçaklı Karadeniz Batum Turu
2925.00 TL Kişi Başı

Karadeniz Turları Artık Uçaklı Turlar Arasında. Üstelik 81 İlden Katılım Sağlayabilirsiniz.

İnceleSatın Al
KURTALAN EKSPRESİ İLE DİYARBAKIR MARDİN TURU
3 Gece 4 Gün 24.01.2022
Tavsiye Tur
KURTALAN EKSPRESİ İLE DİYARBAKIR MARDİN TURU
1999.00 TL Kişi Başı

Güney Kurtalan Ekspres ile Dillerin ve Dinlerin Şehri Mardin'i Bizimle Keşfedin

İnceleSatın Al
Otobüsle Doğu Karadeniz Turu
6 Gece 7 Gün
%40 İndirimli
Otobüsle Doğu Karadeniz Turu
Kişi Başı

Doğu Karadeniz Bölgesini Kapsamlı Bir Program ile Keşfedin!

İnceleSatın Al

balıkesir çıkışlı turlarBalıkesir Çıkışlı Turlar ve Fiyatları

Bulunduğu konum gereği uçaklı turlar için daha verimli olan bu ilimizde sizlere genellikle uçaklı seçenekler sunuyoruz. Balkesir çıkışlı turlar kategorimizde Balıkesirlilere özel Akdeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu ve karadeniz turları bulunuyor. Bu turlarımızın tamamını online satış sistemimiz ile taksitli veya tek çekim olarak satın alabilirsiniz. Tüm Kredi kartlarına 12 taksit avantajı ile sunulan turlarımızda ülkemizinnin en güzel otellerinde konaklama sağlıyoruz. Balıkesir tur şirketleri arasından her geçen yıl yüksek memnuniyet oranları sebebiyle ayrılan operatörümüzle daha önce seyahat etmediyseniz bu yıl mutlaka deneyin. Gitmek istediğiniz bölgeyi seçmeniz yeterli. Kusursuz operasyon yönetimimiz ile ülkemizin hangi bölgesinde olursanız olun aynı kalitede tur ile karşılaşırsınız. Uçağınızdan indiğinizde bölgede sizi özel tur araçlarımız bekliyor olur. Rehberiniz ile burada tanışıp turunuza başlarsınız.
Balıkesir çıkışlı konaklamalı turlarımızda sabah kahvaltıları, akşam yemekleri, tur otobüsleri ile transferiniz, rehberlik hizmeti, konaklama ve seyahat sigortalarınız ücrete dahil olarak satışa sunulur. Öğle yemeklerini de ücrete dahil etmek isteyen misafirlerimiz tur online rezervasyonu sırasında sistemin sunacağı ekstra hizmetler bölümünden öğle yemeğini de seçerek herşey dahil tur avantajından faydalanabilirler.

Balıkesir Çıkışlı Karadeniz Turları

Tatil Küpü Karadeniz turu hususunda ülkemizin en iddialı tur operatörüdür. Balıkesir çıkışlı Karadeniz turları ile kuzeyin pırlanta güzelliğindeki şehirlerini, yaylalarını ve hırçın denizini inanılmaz fiyatlar ile gezebilirsiniz. Balıkesir'den uçaklı Karadeniz turu olarak hazırlanan bu programlarımızda 5 gece seçkin otellerde konaklama, rehberlik hizmeti, 5 sabah kahvaltısı, 5 akşam yemeği, programda belirtilen tüm geziler, milli park girişleri ve Batum turu ücrete dahildir. Doğu Karadeniz bölgesini köşe bucak gezmek isteyen misafirlerimizin için hazırlanan bu turlar ile hiç bir destinasyonu atlamadan keyif dolu anlar yaşayacak ve güzel anılar biriktireceksiniz.
Doğu Karadeniz gezilerinde Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin ve Batum'u gefırsatı bulacaksınız. Dönemsel yoğunluğa göre değişmekle birlikte turumuzun ilk gününde İvme otel'de 2, 3 ve 4.gününde Aziziya otelde 5.gününde ise Damla Panaroma otelde konaklıyoruz. Lüks tur otobüsleri ile sağlanan ulaşım hizmetimizde de aynı kalite standartlarını hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.
Otobüsle Karadeniz turlarımıza katılmak isteyen misafirlerimiz İstanbul'dan otobüslü turlarımıza katılabilirler.

 

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!