• Benelux & Paris Turu
 • Benelux & Paris Turu
Benelux & Paris Turu

Benelux & Paris Turu Hakkında Genel Bilgiler

BENELUX & PARIS

BRÜKSEL (1) AMSTERDAM (2) LÜKSEMBURG (2) -PARİS (2)

Tur Programı

1. Gün: ISTANBUL - LUKSEMBUGRG- AMSTERDAM

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali kontuarlarında 06:50de buluşma.Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının tarifeli TK1353 tarifeli seferi ile saat 08.50de Lüksemburga uçuş.Yerel saat ile 11:05de varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ve rehberimiz eşliğinde Amsterdama hareket.Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Cochem-Köln Turuna katılabilirler.Cochem turumuzda Ortaçağdan kalma kaleleri,masallara konu olan şatoları,olağanüstü doğa manzarası ile hafızalarınızdan çıkmayacak bir zaman geçireceksiniz.Turumuzun ardından Kölne hareket.Köln şehir turumuzda inşaatına 1248de başlanmış ve inşaatı tam 632 yıl sürdüğünden bitirilemeyen katedral olarak olarak ün yapmış ve 157 metre uzunluğunda iki kuleye sahip olduğu için Almanyanın ikinci Dünyanın üçüncü büyük katedrali olarak kabul edilen Köln Katedrali,Ortaçağın ünlü gotik tarzında inşa edilmiş bir Katolik kilisesi,1230 km uzunluğuyla Batı Avrupanın en önemli nehirlerinden Rhein Nehri görülecek yerler arasındadır.Ardından Amsterdama hareket ediyoruz. Amsterdama varışımız ile başlayacak panoramik şehir turu.Öncelikle tarihi şehir meydanı olan Dam Meydanı ve 2. Dünya savaşı kurbanlarını anmak için dikilen Ulusal anıtı, Amsterdamın en çarpıcı yapılarından biri olan Kraliyet Sarayı ve 3 yapay ada üzerindeki istasyon binasını görüyoruz. Amsterdam ın açık ve hoşgörü kültürünün bir sembolü haline gelmiş olan coffee shoplarıyla ünlü Kırmızı Fener Sokağını geziyoruz.Turumuz sonrasında otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.
Cochem- Köln Turu : 50 € (Kişi Başı)

2. Gün: AMSTERDAM

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Amsterdam Tekne turuna katılabilirler.Bu turumuzda Amsterdamın oluşumunu ve ismini almasında rol oynayan Amsterdam a birde Amstel nehri üzerinden seyretme fırsatı yakalayabilirsiniz.Tekne Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek Marken-Volendam turuna katılabilirler. Konuklarımızla 200 yıldır hiç değişmemiş local ahşap evleriyle ve yaşayan insanlarıyla bir yarım ada olan eski balıkçı kasabası Markenda yürüyüş yapıyoruz. Bu küçük balıkçı kasabalarında etnik Hollanda kültürünü ve geleneklerini keşfettikten sonra Volendamda Hollandanın meşhur Gouda peynirlerinin yapımını görmeye bir peynir fabrikasına gidiyoruz. Ayrıca yine Hollandanın simgelerinden olan Klompen adı verilen tahta ayakkabıları da burada görebileceğiz. 20. Yyda Picasso,Renoir gibi artistleri kendine çeken 14.yy sonrası balıkçıların yerleştiği bu güzel tipik kasabamızı ziyaret ederken Hollandanın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alabileceksiniz.Ardından dileyen Misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Grand Holland Turuna katılabilirler.Bu turumuzda Hollandanın ikinci büyük şehri ve dünyanın en büyük limanı olan Rotterdamı göreceğiz. Şehir, II.Dünya Savaşındaki bombalama sonrası yeniden inşa edilmiştir. Görkemli,büyüleyici ve çağdaş mimarisiyle göz kamaştıran şehirde Erasmus köprüsünü göreceğiz ardından Hollanda nın siyasi ve idari başkenti olma özelliği taşıyan Lahey kentine yolculuğa çıkacağız ve Bir çok önemli yapının da kavuştuğu nokta olan Plein meydanından şehri panaromik olarak göreceğiz.Turumuz sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Amsterdam Tekne Turu : 20 € (Kişi Başı)
Marken-Volendam Turu: 60 € (Kişi Başı)
Grand Holland Turu Turu: 80 € (Kişi Başı)

3. Gün: AMSTERDAM - BRÜKSEL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Bruksele hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Brugge Turuna katılabilirler.Brugge Belçikanın Batı Flandra bölgesinin başkentidir.Farklı tatlarda çikolataları,dantelleri,birası ve kanallarıyla ünlü tipik bir Ortaçağ kentinde hediyelik eşya alışverişi,çikolataları tadıp biranızı yudumlayabileceğiniz bir tur olacak ve ardından Bruksele hareket.Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Gent Turuna katılabilirler.Bu turumuz sırasında 13.yy da ipek merkezi olan ve 16 yy da Kraliçe Elizabet in dünyaya değerli taşlarıyla lanse ettiği Belçikanın kaleleri,şatoları,kuleleriyle tarihin en güzel çizgisini taşıyan şehri göreceğiz.Gant turumuzun ardından Brüksele hareket, Brüksele varışı takiben Panoramik şehir turu.Brüksel, AB ve NATO nun başkenti olmasıyla Avrupada önemli bir yer tutmaktadır.Turumuzda Belçika kralının Çin ve Japonyayı ilk ziyaret eden Avrupa kralı olmasından ötürü Çinlilerin Belçikalılara hediye ettiği Çin ve Japon evleri, bir atom çekirdeğinin 165 milyon kere büyütülmüş hali olan, 102 metre uzunluğunda iç içe geçmiş 9 küreden oluşan ünlü Atomium heykeli ve 29 Mayıs 1985 de oynanacak Juventus-Liverpool Avrupa Şampiyon Kulupler final maçı öncesi Liverpool taraftarlarının İtalyanlara saldırması sonucu bir duvar çökmesiyle 38 İtalyan ve 1 Liverpool taraftarının hayatını kaybetmesiyle acı bir üne sahip Heysel stadyumu görülerek şehir merkezine inilip Grand Place,çevresindeki kraliyet ve belediye sarayı,alışveriş merkezleri görülecektir.Turumuzun ardınan otelinize transfer ve Geceleme otelinizde.
Brugge Turu : 40 € (Kişi Başı )
Gent Turu : 30 € (Kişi Başı )

4. Gün: BRÜKSEL - PARİS

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Parise hareket.Parise varışımızı takiben rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde panoramik şehir turu. Bu turumuzda Fransa nın en önemli sembolü Eyfel Kulesi ilk görülecek yerler arasındadır. Sonrasında Dünyaca ünlü Louvre Müzesi,şarkılara konu olmuş,en şık mağazaları ve kafeleriyle ünlü alışveriş caddesi Champ Elysse ve burada meydan olarak adlandırılan Zafer Meydanını ve 224 basamakla tepesine varıldığında Paris şehir manzarasını izleyebileceğiniz Zafer Takı görülecek yerler arasındadır.panoramik turumuzun ardından Paris otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

5. Gün: PARİS

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek Paris Şaheserleri,Montmartre,Eiffel ve Seine Nehri turuna katılabilirler.ilk durağımız Parisin simgesi Eiffel kulesi olacaktır.Eiffel kulesinin 2.katına çıkarak eşsiz Paris manzasını seyredeceğiz.Ardından şehri ortadan ayıran ve Fransanın en önemli suyolu Seine Nehrinde Tekne gezimizi yapacağız.Tekne gezimizin ardından filmlere konu,şarkılara ilham olmuş Notre Dame Katedrali görülecek yerler arasındadır.Sonrasında Picasso, Salvador Dali ve Van Goghun da tablolarını yaparken ilham aldığı,kendi portrenizi de sokak ressamlarına çizdirebileceğiniz Montmartre ressamlar tepesi ve içinde Fransanın en büyük mozaiğini barındıran Sacre Coeur kilisesini görülecek yerler arasındadır. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Paris by night turuna katılabilirler.Işıklandırılmış gizemli caddelerinde değişik bir yüzünü keşfedeceğiniz.Özel olarak ışıklandırılmış görkemli yapı ve meydanları ziyaret ettikten sonra, Eiffel Kulesininışık showunu izleyeceğiz.Ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak 65 yıldır dans gösterileriyle Parisin dünyaca ünlü kabaresi Lido Show turuna katılabilirler. Işık Eiffel Showunun tadı henüz damaklarımızdayken, kendimizi dünyanın en meşhur kabarelerinden LIDO SHOW un sihirli dünyasında, bizlere özel olarak ayrılmış masalarda şampanya yudumlarken bulacağız. Muhteşem sahne ve ışık oyunlarına dansçıların usta dokunuşları eşlik ederken, sizlere gecenin keyfini çıkarmak kalıyor. Turumuzun ardından Paris otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Paris Şaheserleri, Montmartre,Seine Nehri Gezisi ve Eiffel Kulesi: 80 € (Kişi Başı)
Paris By Night Turu : 30 € (Kişi Başı)
Lido Show: 170 € (Kişi Başı)

6. Gün: PARİS

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak organize edilebilecek olan 7den 77ye herkese hayallerin son noktasını sunan Disneyland Turuna katılabilirler.Bu turumuzda, Hayaletler evi, Mark Twainin Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinsonun evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yaşayacağız. Ayrıca dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek La Vallée Outlet Center turuna katılabilirler. Bu turumuzda misafirlerimiz dünyaca ünlü markaları barındıran birbiriyle uyumlu pek çok binanın yan yana dizilmesiyle oluşturulmuş alışveriş köyünde alışverişlerini yapabilirler.(Dısneyland turunun gerçekleşmemesi durumunda dileyen misafirler alternatif olarak Versailles Sarayı turumuza katılabilirler. Versailles sarayı Avrupa nın en büyük sarayı olmakla beraber uçsuz bucaksız bahçesiyle dillere destan olmuştur.) Tur sonrası geceleme otelinizde.
Disneyland Turu: 110 € (Kişi Başı)
La Vallee Outlet Center: 30 € (Kişi Başı)
Versailles Sarayı Bahçeleri Turu : 60 € (Kişi Başı)

7. Gün: PARİS - LUKSEMBURG

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve Luksemburga hareket.Luxemburga varış.Panoramik şehir turumuzda şahane manzarasıyla fotoğraf çekebileceğiniz Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokakları, Lüksemburg için ulusal bağımsızlık sembolü haline gelmiş önceleri otel olarak hizmet veren ve sonrasında restorasyona uğramış hükümet binası haline gelmiş Dükler sarayını göreceğiz.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Shengen-Trier Turuna katılabilirler. İlk olarak Schengene hareket. Shengen anlaşmasının bu bölgede imzalanmasından ortaya çıkan Schengen vizesine adını vererek Dünyada ün kazanmış bu topraklarda yerel halkın yaptığı çok özel şarapların tadına bakıp ayrıca bu doğa harikası köyün ve az sayıdaki yaşayanlarının yaşam tarzlarına tanıklık edeceğizİkinci durağımız ise Almanya nın en eski şehirlerinden biri olan Trier olacak,2.Dünya savaşında bombalanmayan sayılı şehirlerden bridir ve tarihi yapıları zarar görmeden günümüze kadar getirilmiştir.Katedral,Porta Nigra,Simeon caddesi görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Shengen-Trier Turu : 60 € (Kişi Başı)

8. Gün: LÜKSEMBURG-ISTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılış ve Luxemburg havalimanına hareket.Varışımızın ardından Türk Havayollarının TK1354 tarifeli seferi ile saat 12:00da İstanbula hareket.Yerel saat ile 16:15 de İstanbul Havalimanına varış ve TATİL KÜPÜ hizmetlerinin sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • PEGASUS HAVA YOLLARI TARIFELI SEFERI ILE ISTANBUL (SAW) – BRÜKSEL (BRU) – ISTANBUL (SAW) ARASI EKONOMI SINIFI UÇAK BILETLERI
 • TÜM HAVALIMANI VERGILERI (150 €)
 • 3*4* OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA
 • ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE SEHIRLERARASI TRANSFERLER
 • PANORAMIK PARIS, BRÜKSEL, ROTTERDAM, AMSTERDAM, METZ, ROTTERDAM VE LÜKSEMBURG SEHIR TURLARI
 • PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLIK HIZMETLERI
 • ZORUNLU SIGORTA (15€)
 • ŞEHIR VERGILERI (25 EURO)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • SCHENGEN VIZE ÜCRETI VE HIZMET BEDELI (ISTEGE BAGLI) (140€ )
 • YURTDISI ÇIKIS HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALIMANI VERGI OFISINE ÖDENIR) ( 50TL )
 • 30.000 € TEMINATLI SEYAHAT SAGLIK SIGORTASI (15 €) (ISTEGE BAGLI)
 • PROGRAMDA BELIRTILEN ALTERNATIF TURLAR (ISTEGE BAGLI)
 • KISISEL HARCAMALAR
 • SOFOR BAHSISLERI (KISI BASI 5 € ) (ISTEGE BAGLI)
 • YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO(SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE SAHSI VERGI MAKBUZU ALINARAK DIREK OTELE ODENIR)
 • MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (ISTEGE BAGLI)
 • ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)
 • (30 €) (ISTEGE BAGLI)(KAPPA TUR GUVENCESI ALTINDA TUR HAREKETINE 15 GÜN KALAYA KADAR KOSULSUZ SARTSIZ TURU IPTAL ETME IMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAGLIK SIGORTASI VE ERIS ÜCRETI IADE EDILMEZ)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 Ağustos • 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 Eylül • 01, 02 Ekim

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları
  TarihMüsaitlik İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
  13.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  14.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  15.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  16.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  17.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  18.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  19.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  20.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  21.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  22.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  23.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  24.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  25.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  26.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  27.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  28.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  29.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  30.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  31.08.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  01.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  02.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  03.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  04.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  05.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  06.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  07.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  08.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  09.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  10.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  11.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  12.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  13.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  14.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  15.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  16.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  17.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  18.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  19.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  20.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  21.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  22.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  23.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  24.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  25.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  26.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  27.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  28.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  29.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  30.09.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  01.10.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00
  02.10.2022Müsait549,00 749,00 549,00 0 - 2 Yaş 150,00
  2 - 12 Yaş 599,00

  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Bu Tur İçin Tavsiyelerimiz

  Vize Bilgileri

  Yorumlar

  Yorum Yaz

  Benelux & Paris Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Birde Bu Turlara Bakın

  5 Gece 6 Gün 15.08.2022
  Uçaklı Karadeniz Batum Turu
  4650.00 TL Kişi Başı

  Karadeniz Turları Artık Uçaklı Turlar Arasında. Üstelik 81 İlden Katılım Sağlayabilirsiniz.

  İnceleSatın Al
  1 Gece 2 Gün 13.08.2022
  Bolu Çıkışlı Kapadokya Turu
  899.99 TL Kişi Başı

  Konaklamalı Kapadokya Turu Bolu'da Tatil Küpü'nden Sorulur. 12 Taksit Avantajı ile.

  İnceleSatın Al
  13.08.2022
  Benelux & Paris Turu
  549.00 EUR Kişi Başı

  Pegasus Hava Yolları İle Uzman Rehber Eşliğinde

  İnceleSatın Al
  1 Gece 2 Gün 13.08.2022
  Uçaklı izmir Turu
  2850.00 TL Kişi Başı

  Özel Tur Araçları ve Uçaklı Seçenek ile profesyonel rehber eşliğinde Ege'yi bizimle keşfedin. Türkiye'nin her yerinden katılma imkanı !

  İnceleSatın Al
  6 Gece 7 Gün 15.08.2022
  Bolu Çıkışlı Karadeniz Rüyası Turu
  3250.00 TL Kişi Başı

  Bolu Kalkışlı Karadeniz Turları Arasında En Kalitelisi Diyebileceğimiz Kusursuz Bir Tur Programı.

  İnceleSatın Al
  4 Gece 5 Gün 15.08.2022
  Bolu Çıkışlı Yeşil Karadeniz Turu
  2250.00 TL Kişi Başı

  Bolu Hareketli Karadeniz Turumuz İnanılmaz Fiyatlarla Muhteşem Bir Program İle Sizi Bekliyor.

  İnceleSatın Al
  E-POSTA LİSTESİ
  E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!