Bolu Çıkışlı Karadeniz Rüyası Turu
6 Gece 7 Gün 10.10.2022
%40 İndirimli
Bolu Çıkışlı Karadeniz Rüyası Turu
3250.00 TL Kişi Başı

Bolu Kalkışlı Karadeniz Turları Arasında En Kalitelisi Diyebileceğimiz Kusursuz Bir Tur Programı.

İnceleSatın Al
Bolu Çıkışlı Yeşil Karadeniz Turu
4 Gece 5 Gün 06.10.2022
%20 İndirimli
Bolu Çıkışlı Yeşil Karadeniz Turu
2250.00 TL Kişi Başı

Bolu Hareketli Karadeniz Turumuz İnanılmaz Fiyatlarla Muhteşem Bir Program İle Sizi Bekliyor.

İnceleSatın Al
Otobüsle Doğu Karadeniz Turu
5 Gece 6 Gün 10.10.2022
%40 İndirimli
Otobüsle Doğu Karadeniz Turu
3250.00 TL Kişi Başı

Doğu Karadeniz Bölgesini Kapsamlı Bir Program ile Keşfedin!

İnceleSatın Al
Uçaklı Karadeniz Batum Turu
5 Gece 6 Gün 10.10.2022
Konforlu Tur
Uçaklı Karadeniz Batum Turu
4650.00 TL Kişi Başı

Karadeniz Turları Artık Uçaklı Turlar Arasında. Üstelik 81 İlden Katılım Sağlayabilirsiniz.

İnceleSatın Al

Bolu Hareketli Karadeniz Turları ve Fiyatları

Batı Karadenizden sıkıldınız mı? Her Hafta Bolu hareketli Karadeniz turları organizasyonlarımızı kaçırmayın. Ordu'nun manzarası eşliğinde muhteşem bir kahvaltıyı birlikte yapalım. Sümela'nın büyüsüne kapılıp Ayder'de yürüyüş yapalım. Doyasıya Doğu Karadenizi hep birlikte yaşayalım. Karadeniz Turları arasında en kusursuz organize edilmiş tur programlarımız ile sizde unutulmaz hatıralar bırakmaya hazırız.
3 Gece 4 Gün ve 5 Gece 6 Gün olarak düzenlenen Doğu Karadeniz Turları organizasyonlarımızın tamamında bölgenin en seçkin otellerinde konaklıyoruz. Size özel hazırlanmış seçenekleri incelemekten çekinmeyin. Sizler için tur tarihlerimizden aylar önce bölgeye ulaşan, tüm otel,tesis ve transfer araçlarını organize eden profesyonel bir ekibin ortaya çıkardığı kusursuz turların tadını çıkarın. Yolculuğunuz sırasında araçlarımızda çalması gereken müziklere kadar müdahil olan acentamız, en iyisini üretmek için çalışmalar gerçekleştiriyor.
Her Karadeniz turu dönüşünde misafirlerimizin araçlarından güler yüzle inmesini heyecanla seyrediyoruz. En büyük hedeflerimiz arasında %100 müşteri memnuniyeti bulunmakla birlikte, aynı zamanda sizlerin kesesini de düşünüyor, turlarımızda inanılmaz indirimler sağlıyoruz. Tüm turlarımızı 12 taksit avantajı ile satın alabilirsiniz. Bolunun batı Karadeniz ikliminden uzaklaşıp, doğu Karadeniz'in hırçın denizini, kaçkar dağlarının keskin çizgilerini göreceğiz. Hamsiköy'ün sütlacını tadacak, Batum'da farklı kültürlere yelken açacağız. Uzungöl'ün çiçek kokuları eşliğinde kuymak yiyecek, kendimizi cennetten bir köşede gibi hissedeceğiz. Siz de ailemize katılın, tüm avantajlarımızdan faydalanın!
Hazırsanız Gidelim!
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!