doğu anadolu turlarıDoğu Anadolu Turları ve Fiyatları

Türkiye’nin en büyük coğrafi bölgesini keşfetmek için hazır mısınız ? Yukarı Fırat’tan başlayıp Cumhuriyetin temellerinin atıldığı Sivas da son bulan Doğu Anadolu turları sizi bekliyor.  Her gün farklı bir kültür her gün farklı bir heyecan ile uyanıp acaba bugün bizi ne maceralar bekliyor diyeceğiniz bir rotamız var. Kışı çok soğuk insanı çok sıcak olur…
Otobüsle Doğu Anadolu turu yapabileceğiniz gibi uçakla doğu anadolu turu da yapabilirsiniz. Sabah Girlevik şelalesinden şırıl şırıl akan su ile Kahvaltıya başlayıp Dadaşlar diyarı Erzurum’a uzanan yolculuğun tadını çıkarın. Ermenistan sınırına uzanıp Anadolu’da ilk türk yerleşim yeri olan Unesco dünya miras listesinde yer alan Kars Ani harabeleri bizleri bekliyor. 3 ülke ile sınır olan Iğdır ve Doğubeyazıt ta yer alan İshakpaşa sarayını Keşif ederken  bir tarafınızda da Türkiye’nin en büyük dağı olan Ağrı dağının heybetine kapılacaksınız. Türkiye’nin en büyük gölü olan Van Gölün de tekne turu yaparken Akdamar adası sizleri karşılayacak… Ardından tarihe ışık tutan Elazığ ve Malatya ile belki de unutamayacağınız bir turu Tatil küpü turizm sayesinde hep hatırlayacaksınız.
Tatil Küpü Doğu turu rotası çizerken sizlerin en konforlu seyahatini hedefler. Bölgenin seçkin otellerinde özel tur araçları ile uzman rehberler eşliğinde yapılan doğu Anadolu turlarımız siz gezgin ve meraklı seyahat severler için uygun bütçeli, ekonomik doya doya gezebileceğiniz bir rota oluşturuyor. Hazırsanız gidelim sloganı ile Doğu Anadolu keşfedilmek için sizi bekliyor.

 

Uçaklı Erzurum Kars Van Turu
4 Gece 5 Gün 05.10.2022
Uçaklı Erzurum Kars Van Turu
3700.00 TL Kişi Başı

Doğunun Kültürel Hazinelerini Bizimle Keşfedin, Türkiye'nin Her Noktasın'dan Katılma İmkanı, Özel Program

İnceleSatın Al
Van Gölü Ekspresi Turu
5 Gece 6 Gün 10.10.2022
Ankara Çıkışlı
Van Gölü Ekspresi Turu
4850.00 TL Kişi Başı

Doğu Anadolu'nun Gizemli Tarihini Bizimle Keşfedin

İnceleSatın Al
Doğu Anadolu Turu
6 Gece 7 Gün 10.10.2022
Ankara Çıkışlı
Doğu Anadolu Turu
3680.00 TL Kişi Başı

Doğu Anadolu Turları Arasında En Çok Tavsiye Edilen Tur Seçeneğidir. Üstelik Ankara Çıkışlı.

İnceleSatın Al
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!