Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri Turu
1 Gece 2 Gün 08.10.2022
%35 İndirimli
Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri Turu
950.00 TL Kişi Başı

Torosların Zirevesin'de Türkiye'nin Lavanta Bahçesi - Kuyucak Köyü

İnceleSatın Al
Alaçatı Ot Festivali Turu
1 Gece 2 Gün 20.04.2023
Ankara Çıkışlı
Alaçatı Ot Festivali Turu
870.00 TL Kişi Başı

Ege'nin Kalbinde Tadına Doyulmaz Bir Festival Bizleri Bekliyor - Alaçatı Ot Festivali Bu Yılda Çok Renkli

İnceleSatın Al
Adana Portakal Çiçeği Festivali Turu
1 Gece 2 Gün 22.04.2023
Ankara Çıkışlı
Adana Portakal Çiçeği Festivali Turu
750.00 TL Kişi Başı

Adana Portakal Çiçeği Festivali'ne Tatil Küpü Eşliğinde Katılım Sağlayabilirsin, Üstelik 12 Taksit.

İnceleSatın Al

festival turlarıFestival Turları ve Fiyatları

Tatil Küpü ile bambaşka turlar başlıyor. Festival turları ile daha önce yaşamadığınız muhteşem eğlencelere katılabilir, renkli anılar biriktirebilirsiniz. En kaliteli Karnaval turları bulabileceğiniz çok güzel bir kategori hazırladık sizlere. Hepsi de yılda sadece bir kez düzenleniyor. Bu sebeple erken davranmanızda fayda var. Bu kategorimizde tüm illerden çıkış yapan turları görebilirsiniz. Başta Ankara çıkışlı Festival turları olmak üzere yaklaşık 20 şehirden kalkış yapıyoruz.
Festival turlarımız arasında Alaçatı Ot Festivali, Adana Portakal Çiçeği Festivali ve Lavanta Festivali turları başı çekiyor. Zaman zaman yeni seçenekler de ekleniyor. Tüm turlar 12 taksitte ödeme imkanı ile satışa sunuluyor.
Ülkemiz Dünya'ya kıyasla festival organizasyonlarına geç başlasa da son yıllarda yapılan etkinlikler ile farkı kapatıyor. Her birinde muhteşem konserler, yarışmalar, eşsiz temalar ve yöresel kültürler işleniyor.

Festival Turunu Ne Zaman Satın Almalıyım?

Şenlik ve Festival turlarının tamamı yılda bir kez düzenleniyor ve her operatör tahmini bir katılımcı sayısı için hazırlıklarını yürütüyor. Yani diğer tur seçeneklerinin aksine sınırlı sayıda satış yapılabiliyor. Bu durumlarda genellikle bir önceki yıl gerçekleşen talebi baz alan operatörler zaman zaman yoğun taleple karşılaşabiliyor. Bu nedenle aylar öncesinden ödemenizi yapmasanız dahi küçük bir kaparo ile rezervasyonunuzu tamamlamanızda fayda olacaktır.

 

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!