gap turuGap Turları ve Fırsatları

Tur operatörünüz Tatil Küpü, Gap turları ile sizleri Gap bölgesinin eşsiz kültürel zenginliklerine kavuşturuyor. 2021 yılında Mart, Nisan, Mayıs, Eylül ve Ekim aylarında düzenlenecek olan bu turlar da gastronomi ile kültürün ahengini hissedeceksiniz. Gap turu organizasyonlarımıza başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere 81 ilden katılım sağlayabilirsiniz. İlkbahar ve sonbahar mevsimi en güzel güneydoğuda yaşanır. Sizler de profesyonel ellerden çıkmış kusursuz tur seçenekleri ile baharın gelişini kutlayabilirsiniz.

Gap turu organizasyonlarımız uçaklı ve otobüslü tur seçenekleri ile satışa sunulur. Bu turlarımız arasında otobüsle Gap turu, uçaklı butik Mardin turu, Antakya Adana Tarsus turu ve Gaziantep Antakya Adana turu bulunuyor. Kapsamlı bir güneydoğu turu beklentisinde olan misafirlerimiz genellikle otobüslü gap turlarını tercih ediyor. Vakti az olan misafirlerimiz için de bir kaç seçenek bu kategoride bulunuyor. 

Güneydoğu bölgesinde profesyonel rehberlerimiz sizlere eşlik edecektir. Gezilerimiz sırasında bir çok farklı turistik destinasyonu göreceksiniz. Bunun yanı sıra daha önce tatmadığınız kadar leziz yemekleri tadacak, Mardin sokaklarında tarihe dalacaksınız. Şanlıurfa'da sıra gecesi organizasyonumuz ile turunuzu taçlandıracağız. Gap turlarımız keyif arayan misafirlerimiz için adeta biçilmiş bir kaftandır. Keyifli bir tur organize etmek için tüm gücümüzle çalıştık.

Gap Turu Fiyatları

Gap turu fiyatları sizlerin aradığınız kaliteye göre değişiklik gösterebilir. Tatil Küpü konaklama kalitesi açısında dört yıldız ve dengi otelleri sizlere sunar. Bu sayede en az eviniz konforunda otellerde konaklar, güvenle turlarınızı tamamlarsınız. Fiyatlar belirlenirken ulaşım aracı cinsi ve kalitesi de etklilidir. Uçaklı bir Gap turu ile otobüslü Gap turu arasına bir kaç yüz lira fark oluşabilir. Turlarımızı inceleyerek dilediğiniz fiyat aralığında güneydoğu bölgesi gezilerine katılabilirsiniz. Bizler misafirlerimize daime en ucuz Gap turu organizasyonunu sunmaya çalışırız. Fakat bunu yaparken memnuniyet oranının düşmemesi için belirli kalite standartları içerisinde en uygununu sunarız. Donanımlı tur araçları, lüks oteller ve profesyonel rehberler tüm turlarımızda bu sebeple standarttır.

Gap Turlarında Gezilecek Yerler

Operatörümüzün Gap turu serüvenlerinde bir çok seçenek vardır. Burada bahsedeceğimiz tur 5 gece konaklamalı klasik Gap turu olacak. Bu turlarda 1 gecemiz de otobüs yolculuğunda geçer, bu sebeple toplam tur süresi 6 gece 7 gün olur. Aynı tur programı uçaklı Gap turu organizasyonumuzda da mevcuttur. Uçaklı turumuzda ulaşımın hızı sebebiyle tur 5 gece 6 gün sürer. İzmir çıkışlı Gap turu ve İstanbul çıkışlı Gap turu araçlarımız yol güzergahı üzerinde bulunan Ankara'ya da  Ankara misafirlerimizi almak için uğrayabilirler. Bunun akabinde güzel bir sabaha Gaziantep'te gözlerimizi açarız. Gaziantep'te gezdiğimiz destinasyonlar;
• Gaziantep Mozaik Müzesi
• Gaziantep Çarşıları
• Gaziantep Kalesi
• Antep Baklavacısı
Turumuzun sonraki gününde Halfeti gezimizi yaparak güne başlarız. Ardından Şanlıurfa'ya yöneliriz. Aşağıda belirtilen noktaların yanı sıra bu akşamımızda sıra gecesi organizasyonumuz düzenlenir. Şanlıurfa'da gezeceğimiz destinasyonlar şöyle sıralanır.
• Harran
• Balıklıgöl
Sonraki günümüze yine Urfa'da uyanırız. İlk gezimiz tarihin sıfır noktası olarak bilinen Göbeklitepe'ye yapılır. Ardından Mardin'e geçeriz ve gün boyu Mardin turu yapılır. Akşam Mardin'deki otelimizde konaklarız ve turumuzun 5.gününe Mardin'de başlarız. Bu günümüzde kahvaltımız sonrası Midyat'ı gezip Diyarbakır'a hareket ederiz. Diyarbakır'da günümüzü On Gözlü Köprü, Hasanpaşa Hanı ve Ulu camii rehberimiz eşliğinde gezilir. Altıncı günümüzde Diyarbakır turu tamamlanır ve Adıyaman ilimize ulaşırız. Adıyaman'da göreceğimiz destinasyonlar şöyle sıralanır;
• Cendere Köprüsü
• Karakuş Tümülüsü
• Nemrut Dağı
Turumuzun son gününde ise kahvaltı sonrası Adana'ya geçilir. Burada Türkiye'nin en büyük camisi olarak bilinen Sabancı camii ziyaretimizi yaparız. Akabinde Büyük Saat kulesi ve Seyhan nehri gezileri yapılır. Bu gezi ile turumuz sona erer. Bu içerik sayfa kalitesi açısından kısa tutulmuştur. Tam programları tur sayfalarımızdan incelemenizde fayda var.

 

KURTALAN EKSPRESİ İLE DİYARBAKIR MARDİN TURU
3 Gece 4 Gün 24.01.2022
Tavsiye Tur
KURTALAN EKSPRESİ İLE DİYARBAKIR MARDİN TURU
1999.00 TL Kişi Başı

Güney Kurtalan Ekspres ile Dillerin ve Dinlerin Şehri Mardin'i Bizimle Keşfedin

İnceleSatın Al
Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Mardin Turu
2 Gece 3 Gün 27.01.2022
Ankara Çıkışlı
Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Mardin Turu
1599.00 TL Kişi Başı

Ankara Hareketli Uçak Bileti Dahil ! Profesyonel Rehber Eşliğinde Mezopotamya'yı Bizimle Keşfedin.

İnceleSatın Al
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!