Uçaklı Karadeniz Batum Turu
5 Gece 6 Gün 15.05.2022
Konforlu Tur
Uçaklı Karadeniz Batum Turu
2925.00 TL Kişi Başı

Karadeniz Turları Artık Uçaklı Turlar Arasında. Üstelik 81 İlden Katılım Sağlayabilirsiniz.

İnceleSatın Al

Gaziantep Çıkışlı Turlar ve Fiyatları

Tatil Küpü Turizm farkıyla sunduğumuz Gaziantep çıkışlı turlar Gaziantep’ten katılabileceğiniz turlardır. Bu turlarımız arasında yurt içinde katılabileceğiniz Karadeniz Batum, Antalya Olimpos ve İzmir turları vardır. Ayrıca yurt dışında tura katılmak isterseniz Benelux&Paris turuna katılabilirsiniz.
Gaziantep’ten yurt içi ve yurt dışı turlara katıldığınızda gittiğiniz şehirde ekonomik fiyatlı ve konforlu otellerde kalma imkanı elde edersiniz. Böylelikle katılacağınız tur sizin için keyifli olur ve gezdiğiniz yerler yanı sıra konforlu bir şekilde dinlenme fırsatı elde edersiniz. Sizlere sunduğumuz yurt içi ve yurt dışı turlar uzman rehber eşliğinde düzenlenir.
Böylelikle gezdiğiniz yerlerde görmeniz gereken mekanları rehberlerimiz sayesinde görebilir ve bu yerler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Turlarımızın süreleri ise şehirlere bağlı olarak değişir. Benelux&Paris turu 7 gece 8 gün ve İzmir turu 1 gece 2 gün şeklinde olabilir. Sizlere sunduğumuz bu turlara katılmak isterseniz Tatil Küpü web sitemiz üzerinden tur tarihi belirleyerek katılma şansı bulabilirsiniz.

 

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!