Ilgaz Kayak Turu
Günübirlik Tur 04.10.2022
Günübirlik Tur
Ilgaz Kayak Turu
370.00 TL Kişi Başı

Ilgaz Turu Günübirlik Kayak Turları Kategorisinin En Çok Tercih Edilenidir. Ankara'dan Her Hafta Sonu Hareketli.

İnceleSatın Al
Erciyes Turu
Günübirlik Tur 04.10.2022
Günübirlik Tur
Erciyes Turu
380.00 TL Kişi Başı

Kış Turlarının En Gözdesidir Erciyes. Günübirlik Ankara Çıkışlı Düzenlenir. Pisti Muhteşemdir.

İnceleSatın Al
Günübirlik Uludağ Turu
Günübirlik Tur 01.01.2023
Günübirlik Tur
Günübirlik Uludağ Turu
250.00 TL Kişi Başı

Uludağ'da Kayak Yapmanın Keyfini Çıkarın

İnceleSatın Al

 


kayak-turlari-gunubirlikGünübirlik Kayak Turları ve Fiyatları

Tatil Küpü kalitesi ile günübirlik kayak turları seçeneklerinden herhangi birine katılım sağlamak için harekete geçmenin en doğru zamanı! Kışı evde geçirmek istemeyen misafirlerimize özel hazırlanmış tur programları ile her haftasonu farklı bir eğlenceye katılabilirsin. Tamamı lüks araçlar ile ulaşımı sağlanan kayak turları sizde unutulmaz hatıralar bırakacak! Ucuz kayak turları arayışında olan misafirlerimize de bir çok seçenek sunuyoruz. Ilgaz turları, Erciyes turları, Uludağ turları, Kartalkaya turları ve onlarca farklı seçenek ile size hazır Ankara çıkışlı kayak turları hazırladık.

Ilgaz Kayak Turu

Ilgaz Kayak turu organizasyonumuz kış sezonunun en çok tercih edilen kayak turudur. Sabahın erken saatlerinde Ankara'dan çıkış sağlayan özel tur araçlarımız ile Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezi'ne ulaşıyoruz. Yolculuğumuz sırasında sıcak ikramlar eşliğinde araç içi kahvaltımızı da alıyoruz. Ilgaz'a ulaştığımızda bizi muhteşem bir manzara bekliyor olacak. Burada kayak yapmayı bilen misafirlerimiz kayak takımı kiralayıp karın tadını çıkarabilir. Kayak yapmayı bilmeyen misafirlerimiz ise acentamızdan veya bölgedeki tesisten kızak kiralayabilirler. Öğle yemeğimizde mangal keyfimiz olacak. Güzel müzikler eşliğinde kar üstünde sucuk ekmek yeme fırsatı yakalayacaksınız. Akşam aynı aracımızla çayımızı yudumlayarak Ankara'ya ulaşacağız.

Erciyes Turu

Kış sezonunun vazgeçilmezi Erciyes turu organizasyonumuz ile fark açmaya devam ediyoruz. Akşam Ankara'dan özel tur araçlarımız ile çıkış yapıyoruz. Araç içi sıcak ve soğuk ikramlarımız eşliğinde Erciyes dağına ulaşıyoruz. Burada kahvaltımızı yapıyor ve kar keyfimize başlıyoruz. Muhteşem bir piste sahip olan Erciyes Kayak Merkezi sizde unutulmaz hatıralar bırakacak. Öğle yemeğimizde mangal olacak. Akşam güzeşin batışında tekrar Ankara'ya dönmek üzere yola çıkıyoruz. Araç içi sıcak ve soğuk içecek ikramlarımız eşliğinde turumuzu sonlandırıyoruz.

Kartalkaya Kayak Turu

Bolu'nun eşsiz güzelliğini Kartalkaya turu organizasyonumuz ile keşfedebilirsiniz. En iyi kayak turu keyfini yapabileceğiniz destinasyon olarak Kartalkaya'yı özellikle tavsiye ediyoruz. Ulaşımı zor dahi olsa bu güzelliğe değecektir. Araç içi kahvaltı eşliğinde Kartalkaya'ya ulaşıyoruz ve kayak yapmanın tadını çıkarıyoruz. Öğle yemeğimizde mangalda sucuk ve köfte olacak. Kar üzerinde unutulmaz anlar yaşadıktan sonra Ankara'ya araç içi ikramlarımız eşliğinde dönüş yapıyoruz.
Yaz sezonu turlarımızı incelemek için tık tık ⇒ Günübirlik yaz turları

 

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!