günübirlik turlar

Günübirlik Turlar'da Popüler Destinasyonlar

Tatil Küpü günübirlik turlar organize ederken tüm detayları sizler için işleyerek hatasız tur seçenekleri sağlar. Günübirlik tur araçlarından öğle yemeği aldığımız tesislere, rehberlik hizmetinden araç içi ikramlara kadar misafirlerimizin için özenle hazırlanmış turlara katılmaya ne dersiniz? 

Hafta sonunu kapsamlı günübirlik turlarımız ile kaliteli zamanlara çevirebilirsiniz. Aileniz, sevdikleriniz veya arkadaşlarınızla katılabileceğiniz günlük turlar ile hayatınızda renkli bir sayfa oluşturabilirsiniz.

Günübirlik gezilerimizde yaz sezonunun popülerleri günübirlik Amasra turu, günübirlik Filyos turu, günübirlik Kapadokya turu, günübirlik Abant turudur.

İlkbahar ve sonbahar dönemlerinde günübirlik Yedigöller turu çok tercih edilir. Kış döneminde ise hafta sonlarınızı günübirlik Ilgaz turu, günübirlik Erciyes turu, günübirlik Kartepe turu, günübirlik Kartalkaya turu ve bir çok farklı destinasyona düzenlenmiş günübirlik kayak turları ile doldurabilirsiniz.

Haftaiçi Günübirlik Turlar

Tatil Küpü Ankara çıkışlı haftaiçi günübirlik turlar da sunar. Haftaiçi organize ettiğimiz günlük turlar genellikle çok tercih edilen seçenekler arasından seçilir. Operatörümüz Ankara kalkışlı tüm günübirlik turlarda en uygun fiyat garantisi verir. Üstelik 12 taksite kadar da ödeme kolaylığı sağlar. 
Tatil Küpü Ankara çıkışlı günübirlik turları her hafta sonu düzenlerken İzmir çıkışlı ve İstanbul çıkışlı günübirlik turları sadece grup rezervasyonlarına sağlar.  Bir gün bana yetmez diyen misafirlerimiz için 2 günlük turlar da sunuyoruz. Bu turlara ana sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Grup Rezervasyonu ile Günübirlik Turlar

Tur seçeneklerimize kalabalık gruplar ile katılım sağlayabilirsiniz. Grup rezervasyonu yapan misafirlerimize günübirlik turları daha uygun fiyatlar ile sağlayabiliyoruz. Bunun için en az 14 kişilik bir gruba sahip olmanız yeterli.

Grubunuza özel araç tahsisi yapan operatörümüz günübirlik gezinizi çok daha samimi bir arkadaş gezisi haline getiriyor. Tur destinasyonları ve hizmet kalitesi açısından hiç bir detayı değiştirmeden sunduğumuz bu hizmetimizde tur aracımızın hareket noktasını belirleme yetkisi sizlere veriliyor. İş arkadaşlarınız, dernek veya sendika üyeleriniz ile ya da kalabalık bir aileye sahipseniz aileniz ile katılabileceğiniz en güzel organizasyonlardan birine bu seçeneğimiz ile erişebilirsiniz.

Günübirlik Turlar Pandemi Döneminde Nasıl Yapılıyor?

Tüm misafirlerimizin sıkça sorduğu bir soru olan sosyal mesafe hususu operatörümüzün içinde olduğu dönemde en hassas olduğu konudur. Satışa sunduğumuz tüm konaklamalı ve günübirlik turlarda hizmet veren tur otobüslerimiz hareket öncesi sterilize edilir. Tabi ki sadece steril hale getirmek yeterli değil.

Bunun yanı sıra araç içi negatif basıncı oluşturabilmek için klima ve havalandırmalarımız hava sirkülasyonunu araç dışından alır. Bu sayede sürekli bir temiz hava akışı sağlanır. Pandemik açıdan tam güveliği sağlamak için tüm misafirlerimizin Hes kodları alınarak ilgili sistemlerden onay alınır. Bu sayede tur aracımızda uğurladığımız misafirlerimizin Covid-19 virüsü taşımadıklarına emin oluruz.

Pandemi döneminden dolayı günübirlik turlar yasak mı? sorusunu oldukça fazla alıyoruz. Bu nedenle bir açıklamada bulunma ihtiyacı hissettik. 01.07.2021 tarihi itibariyle tüm tur programlarında yarı kapasiteli taşıma hizmeti dahil bir çok yasak kaldırılmıştır. Günübirlik programlarımızda Hes kodu ve maske dışında her hangi bir zorunluluk ve kısıtlama yoktur.

Haftasonu Günübirlik Turlar

Tatil Küpü tüm günübirlik tur programlarını hafta sonları da organize ediyor. Ankara ve İstanbul'da organize edilen bu programlar ile her haftasonu farklı bölgeleri keşfedebilir, yeni heyecanlara yelken açabilirsiniz. Sabahın erken saatlerinde hareket sağlayan bu programlarımız kahvaltı dahil olarak sunulur. Fakat dileyen misafirlerimiz turu satın alırken öğle yemeklerini de sepete ekleyebilirler.

Haftanın yorgunluğu en kaliteli şekilde atabileceğiniz bu kapsamlı organizasyonlarda yeni arkadaşlıklar edinebilir veya arkadaşlarınız ile doyasıya eğlenebilirsiniz.


 

Filyos Turu
Günübirlik Deniz Turu 01.05.2022
Günübirlik Tur
Filyos Turu
140.00 TL Kişi Başı

Günübirlik Filyos Turu Ankara Çıkışlı Düzenlenir. Deniz Turları Arasında Güzel Bir Seçim.

İnceleSatın Al
Ilgaz Kayak Turu
Günübirlik Tur 22.01.2022
Günübirlik Tur
Ilgaz Kayak Turu
150.00 TL Kişi Başı

Ilgaz Turu Günübirlik Kayak Turları Kategorisinin En Çok Tercih Edilenidir. Ankara'dan Her Hafta Sonu Hareketli.

İnceleSatın Al
Amasya Turu
Günübirlik Tur 22.01.2022
Günübirlik Tur
Amasya Turu
160.00 TL Kişi Başı

Günübirlik Amasya Turu Tatil Küpü'nün Özenle Hazırladığı Keyifli Bir Tur Seçeneğidir. Denemekte Fayda Var.

İnceleSatın Al
Günübirlik Düzce Şelaleleri Turu
Günübirlik Tur 22.01.2022
Yeni Destinasyon
Günübirlik Düzce Şelaleleri Turu
140.00 TL Kişi Başı

Muhteşem manzarası ile şelaleler cenneti Düzce'yi günübirlik keşfetmeye ne dersin?

İnceleSatın Al
Akçakoca Turu
Günübirlik Tur 01.05.2022
Günübirlik Tur
Akçakoca Turu
140.00 TL Kişi Başı

Günübirlik Akçakoca Deniz Turu ile Hayatınıza Renk Katın!

İnceleSatın Al
Kastamonu Daday At Çiftliği Turu
Günübirlik Tur 07.05.2022
Günübirlik Tur
Kastamonu Daday At Çiftliği Turu
125.00 TL Kişi Başı

Son Yılların Moda Turu, Günübirlik Kastamonu'yu Keşfetmenin Keyfini Sürün. 12 Taksit ile.

İnceleSatın Al
Mudurnu Sünnet Gölü Turu
Günübirlik Tur 14.05.2022
Günübirlik Tur
Mudurnu Sünnet Gölü Turu
140.00 TL Kişi Başı

Günübirlik Bolu Turları Arasında Daha Tenha Bir Tur Seçmek İsteyen Her Misafirimiz İçin 12 Taksit ile.

İnceleSatın Al
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!