İstanbul Çıkışlı Yeşil Karadeniz Turu
4 Gece 5 Gün 06.10.2022
%30 İndirimli
İstanbul Çıkışlı Yeşil Karadeniz Turu
2250.00 TL Kişi Başı

İstanbul Çıkışlı Karadeniz Turu Ekonomik Fiyatı ile En Çok Tercih Edilenler Arasında.

İnceleSatın Al
İstanbul Çıkışlı Karadeniz Rüyası Turu
6 Gece 7 Gün 10.10.2022
%30 İndirimli
İstanbul Çıkışlı Karadeniz Rüyası Turu
3250.00 TL Kişi Başı

Rüya Gibi Bir Karadeniz Turu İsteyenlere Özel Hazırladık. Sezon Boyu Her Hafta İstanbul Hareketli !

İnceleSatın Al
Uçaklı Karadeniz Batum Turu
5 Gece 6 Gün 10.10.2022
Konforlu Tur
Uçaklı Karadeniz Batum Turu
4650.00 TL Kişi Başı

Karadeniz Turları Artık Uçaklı Turlar Arasında. Üstelik 81 İlden Katılım Sağlayabilirsiniz.

İnceleSatın Al

istanbul çıkışlı karadeniz turlarıİstanbul Çıkışlı Karadeniz Turları ve Fiyatları

İstanbul'a özel Karadeniz turlarımızı bu kategoride bulabilirsiniz. İstanbul çıkışlı Karadeniz turları organizasyonlarımız lüks oteller ve özel tur araçları desteği ile yapılmaktadır. Bölgenin en profesyonel tur rehberleri eşliğinde yaptığımız Doğu Karadeniz turlarımız da sizleri büyülü bir Karadeniz Rüyasında hissettireceğiz. Ordu'nun kahvaltısını yapmadan, Uzungölün kokusunu almadan, Ayderin muhteşem doğasında yürüyüş yapmadan İstanbul'a dönmüyoruz. Bölgenin en büyüleyici destinasyonlarını hep birlikte geziyoruz. Karadeniz turlarımızdan en uygun fiyatlar ile faydalanmak için erken rezervasyon dönemlerini kaçırmayın.
İstanbul kalkışlı Karadeniz turlarımız arasında en çok tercih edilen turu Karadeniz Rüyası turudur. Batum turunun da dahil olduğu bu turlar İstanbul'dan her hafta kalkış yapar. Otobüslü tur olarak düzenlenen Karadeniz Rüyası turlarımız yoğun katılımı sağlamak amacı ile sizlere 12 taksit avantajı ile sunulur. 5 gece otel konaklamalı olan Doğu Karadeniz turumuzda İstanbul'dan çıktığımız gün bir gecemiz de yolculuk sırasında geçer. Bu sebeple programımızın toplam süresi 6 gece 7 gündür.
Karadeniz turlarında konaklama tur kalitesinin en önemli bölümünü oluşturur. Bu sebeple operatörümüz en az eviniz konforunda 4 yıldızlı ve dengi oteller ile hizmet sağlar. Karadeniz otelleri arasında kalitesi ile isim yapmış bu otellerde tur süresince kahvaltı ve akşam yemekleriniz de ücrete dahil olarak sunulur. 
Tüm bunların yanı sıra bu turları herşey dahil Karadeniz turu olarak da alabilirsiniz. Turunuzu herşey dahil konseptine çevirmek için hesapla butonuna tıkladıktan sonra satın al butonu gelecektir. Satın al butonunu tıklayıp tur fiyatına dahil olmayan öğle yemeği, müze kart ve yayla turları gibi seçenekleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu sayede bölgede rahat eder, fahiş fiyatlardan korunursunuz.
Karadeniz Seni Bekliyor !

İstanbul Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turu

Otobüslü Karadeniz gezilerimizin yanı sıra yolculuğu sevmeyen misafirlerimiz için uçaklı Karadeniz turu hazırladık. Erken rezervasyon ile neredeyse otobüslü turlarımız ile aynı fiyata sunulan bu turlarımızda sizleri Ordu-Giresun havalimanına transfer ediyoruz. Tur araçlarımız ve ekibimiz sizi havalimanında bekliyor olacak. Otobüslü turlarda sunduğumuz aynı kalite ve standartlar uçaklı seçeneklerimiz için de sağlanıyor. İster uçaklı ister otobüslü her Karadeniz turunda %97 müşteri memnuniyetimiz ile farklı olmaya devam ediyor, sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Batumsuz Karadeniz Turu

Karadeniz turlarımız arasında en çok tercih edilen ikinci seçenek olan İstanbul çıkışlı Batumsuz Karadeniz turu olmaya devam ediyor. İstanbul kalkışlı Batum'suz Karadeniz programlarımız diğerlerine kıyasla daha kısadır. 4 gece 5 gün olarak organize edilir. Tüm Karadeniz turlarımızda aynı kalite sunulur. Bu sebeple dilediğiniz tura gönül ferahlığı ile katılabilirsiniz. 

 

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!