İSTANBUL ÇIKIŞLI KARADENİZ RÜYASI TURU
6 Gece 7 Gün 11.04.2021
Erken Rezervasyon Fırsatı
İSTANBUL ÇIKIŞLI KARADENİZ RÜYASI TURU
1.390,00 TL Kişi Başı

Rüya Gibi Bir Karadeniz Turu İsteyenlere Özel Hazırladık. Sezon Boyu Her Hafta İstanbul Hareketli !

İnceleSatın Al
UÇAKLI KARADENİZ BATUM TURU
6 Gece 7 Gün 11.04.2021
Erken Rezervasyon Fırsatı
UÇAKLI KARADENİZ BATUM TURU
1.000,00 TL Kişi Başı

Karadeniz Turları Artık Uçaklı Turlar Arasında. Üstelik 81 İlden Katılım Sağlayabilirsiniz.

İnceleSatın Al
İSTANBUL ÇIKIŞLI YEŞİL KARADENİZ TURU
3 Gece 4 Gün 12.04.2021
Erken Rezervasyon Fırsatı
İSTANBUL ÇIKIŞLI YEŞİL KARADENİZ TURU
1.190,00 TL Kişi Başı

İstanbul Çıkışlı Karadeniz Turu Ekonomik Fiyatı ile En Çok Tercih Edilenler Arasında.

İnceleSatın Al

istanbul-cikisli-karadeniz-turlariİstanbul Çıkışlı Karadeniz Turları ve Fiyatları

İstanbul'a özel Karadeniz turlarımızı bu kategoride bulabilirsiniz. İstanbul çıkışlı Karadeniz turları organizasyonlarımız lüks oteller ve özel tur araçları desteği ile yapılmaktadır. Bölgenin en profesyonel tur rehberleri eşliğinde yaptığımız Doğu Karadeniz turlarımız da sizleri büyülü bir Karadeniz Rüyasında hissettireceğiz. Ordu'nun kahvaltısını yapmadan, Uzungölün kokusunu almadan, Ayderin muhteşem doğasında yürüyüş yapmadan İstanbul'a dönmüyoruz. Bölgenin en büyüleyici destinasyonlarını hep birlikte geziyoruz. Karadeniz turlarımızdan en uygun fiyatlar ile faydalanmak için erken rezervasyon dönemlerini kaçırmayın.
Karadeniz Seni Bekliyor !

İstanbul Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turu

Otobüslü Karadeniz gezilerimizin yanı sıra yolculuğu sevmeyen misafirlerimiz için uçaklı Karadeniz turu hazırladık. Erken rezervasyon ile neredeyse otobüslü turlarımız ile aynı fiyata sunulan bu turlarımızda sizleri Ordu-Giresun havalimanına transfer ediyoruz. Tur araçlarımız ve ekibimiz sizi havalimanında bekliyor olacak. Otobüslü turlarda sunduğumuz aynı kalite ve standartlar uçaklı seçeneklerimiz için de sağlanıyor. İster uçaklı ister otobüslü her Karadeniz turunda %97 müşteri memnuniyetimiz ile farklı olmaya devam ediyor, sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Batumsuz Karadeniz Turu

Karadeniz turlarımız arasında en çok tercih edilen ikinci seçenek olan İstanbul Çıkışlı Batumsuz Karadeniz turu olmaya devam ediyor. İstanbul kalkışlı Batum'suz Karadeniz programlarımız diğerlerine kıyasla daha kısadır. 4 gece 5 gün olarak organize edilir. Tüm Karadeniz turlarımızda aynı kalite sunulur. Bu sebeple dilediğiniz tura gönül ferahlığı ile katılabilirsiniz. 

 

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın Fırsatlardan ilk siz haberdar olun!