Uçaklı Karadeniz Batum Turu
5 Gece 6 Gün 04.07.2022
Konforlu Tur
Uçaklı Karadeniz Batum Turu
4650.00 TL Kişi Başı

Karadeniz Turları Artık Uçaklı Turlar Arasında. Üstelik 81 İlden Katılım Sağlayabilirsiniz.

İnceleSatın Al
İzmir Çıkışlı Karadeniz Rüyası Turu
6 Gece 7 Gün 04.07.2022
%30 İndirimli
İzmir Çıkışlı Karadeniz Rüyası Turu
3250.00 TL Kişi Başı

İzmir'in En Güzel Karadeniz Turu! Doğu Karadeniz ve Batum'u Profesyonel Rehber Eşliğinde Gezin!

İnceleSatın Al

İzmir Hareketli Karadeniz Turları ve Fiyatları

İzmir halkının belki de en çok tercih ettiği turların başında gelir Karadeniz. Ege’nin sıcak ve bunaltıcı havasından kaçıp serinlemek ve doğa ile baş başa kalmak için Karadeniz turlarına yön verilir. Havası, suyu, kültürü, yaylalarda ki yaşam tarzları ve kültürleri ile hep bir merak uyandırır Karadeniz. Yeşilin Mavi ile buluştuğu sis ve bulutun gökyüzünde ahenkle dans ettiği olağanüstü manzaraya sahip atmosferi ile insanı adeta içine çeker Karadeniz.
İzmir’den hareketimiz sonrası Ankara istikametini takip ederek Sabah saatlerinde Ordu’ya ulaşırız. Boztepe’de güzel bir manzara karşısında alacağımız kahvaltı sonrası gezimize başlarız. Sahil yolu boyunca bir tarafınız deniz bir tarafınız doğa ile devam eder. Giresun adasının güzelliğini seyrederken Akçaabat ta ilçenin meşhur köftesi için mola veririz. Uzungöl’ de doğanın kucağına bırakacağımız zamanı hayal ederken bir yandan da Çamlıhemşin de yapacağımız Raftingi düşünürüz. Hep beraber yayalara çıkarız.
Bir Lustra yaylası bir Ayder yaylası ve daha niceleri. Hepsi birbirinden güzel. Her günü ayrı bir heyecandır Karadeniz de. Doğa ile tarihi beraber yaşarız Karadeniz de. Sümela manastırının heybetine kapılıp Gelin tülü şelalesinden akan suyun büyüleyici güzelliğine kapılırız çünkü. Dönüşte Samsun’a uğrar Mustafa Kemal Atatürk’ün Bandırma vapurunu ziyaret eder ardından şehzadeler şehri Amasya’dan geçeriz.
Turlarımız 3 gece 4 gün, 5 gece 6 gün şeklinde yarım pansiyon olarak gerçekleşir. Bölgenin seçkin otellerinde özel tur araçları ile ulaşımımızı sağlar ve profesyonel rehber eşliğinde turlarımızı yaparız. Sizler için özenle hazırlanmış olan tur programımız ve rotamız tamamen sakin, rahat ve hızlı olmayacak bir şekilde doya doya gezebileceğiniz bir programdır.
Artık Karadeniz’i keşfetmenin tam zamanı. Tatil Küpü İzmirlilere özel İzmir hareketli Karadeniz turları organizasyonu ile size kusursuz tur programları hazırlıyor. İşinin uzmanı saha ekibi, siz henüz rezervasyonunuzu yapmadan sizler için tüm otel,tesis,durak ve transfer araçlarını hazırlar. Yolculuğunuz sırasında araçta çalması gereken müziğe kadar müdahil olan seyahat acentamız,size en iyi tur seçeneklerini en uygun fiyata sunma politikasından asla vazgeçmez.
Karadeniz turları organizasyonlarımızda bölgenin en profesyonel turist rehberleri sizlere tanıtım sağlar. Bu organizasyonlarımız ile adımızdan çokça bahsettirmeye devam edeceğiz. En iyisini arayanların adresi tatilkupu.com ‘u takip etmeye devam edin.

 

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!