kapadokya turlarıKapadokya Turları ve Fiyatları

Hafta içinin yorgunluğunu atmak isteyenler için Kapadokya turları fırsat olacaktır. Konaklamalı Kapadokya turları organizasyonlarımıza katılım sağlayan misafirlerimiz bölgede Kapadokya Balon turları gezisine de katılabiliyor. Bu turlarımız arasında Ankara çıkışlı Kapadokya turları, Adana çıkışlı Kapadokya turları, Eskişehir çıkışlı Kapadokya turları, İstanbul çıkışlı Kapadokya turları ve İzmir çıkışlı uçaklı Kapadokya turları gibi seçenekler bulunur. Bu kategoriler ile bulunduğunuz ilden turlarımıza katılabilirsiniz.
Kapadokya ‘’Güzel Atlar Ülkesi’’, ülkemizin en çok ziyaret edilen bölgelerinden olup binlerce yıllık tarihi dokuyu misafirlerine yaşatır. UNESCO’nun ‘Dünya Mirası’ statüsünde yer alan Kapadokya, Volkanik dağların lavlarının rüzgâr, yağmur ve su yolları gibi doğa olaylarının şekillendirerek oluşturduğu Peribacaları ile kaplıdır. Ürgüp’ün Kalesinden Avanos’ta çömlek yapımına kadar dilediğiniz ayarda sizlere özel tur programları hazırladık.

Kapadokya Balon Turu

Kapadokya balon turu bölgenin en meşhur aktivitesidir. Peribacalarını kuş bakışı tüm detaylarıyla eğlenceli bir şekilde incelemenin en güzel yoludur. Sabahın erken saatlerinde havalanarak güneşin doğuşuna şahit olurken, Kapadokya’nın tüm destinasyonlarını görüp büyüleneceksiniz. Kapadokya balon fiyatları için Tatil Küpü özel bir çalışma yürütür. Sizler için en iyi balon turu fiyatını bulur ve satışa sunar. Balon turunuda sepetinize ekleyebilirsiniz. Nevşehir Kapadokya turları deyince akla ilk gelen şeydir balon turları. Mutlaka katılmalısınız.

Kapadokya Turu Fırsatları

Tatil Küpü ile Kapadokya turları çok uygun fiyatlarla sunuluyor. Kapadokya turu Tatil Küpü ile yapılır. Neolitik dönemlere kadar uzanan bir tarihe tanıklık etmek hiç bu kadar uygun olmamıştı. Her bütçeye uygun organizasyonlarımızla istediğiniz turu seçme imkanına sahip olacaksınız.
Kapadokya paket turları 1 gece konaklamalı ve yarım pansiyon olacak şekilde hazırlanır. Herşey dahil Kapadokya turu arayışında olan misafirlerimiz içinse online rezervasyon sırasında ek hizmetleri sepetinize ekleyecek şekilde bir bölüm hazırladık. Buradaki öğle yemeği, müze kart gibi ek masraflarınızı da sepetinize eklediğinizde artık turunuz herşey dahil olacaktır.
Bayramda Kapadokya turları çok daha heyecanlı oluyor. Ramazan Bayramı Kapadokya turları ile Kurban Bayramı Kapadokya turları daha bir dolu ve daha bir keyifli geçer. Sizlerde bayramınızı şenlendirmek isterseniz bu turlara katılabilirsiniz.
Kapadokya gezileri her hafta sonu düzenlendiği gibi özel gün ve tatillerde de düzenlenir. Bu turlar 23 Nisan Kapadokya turları, 19 Mayıs Kapadokya turları, 15 Temmuz Kapadokya turları, 30 Ağustos Kapadokya turları ve 29 Ekim Kapadokya turlarıdır.

 

Bolu Çıkışlı Kapadokya Turu
1 Gece 2 Gün 04.12.2021
%20 İndirimli
Bolu Çıkışlı Kapadokya Turu
599.00 TL Kişi Başı

Konaklamalı Kapadokya Turu Bolu'da Tatil Küpü'nden Sorulur. 12 Taksit Avantajı ile.

İnceleSatın Al
Kapadokya Erciyes Turu
1 Gece 2 Gün 18.12.2021
Ankara Çıkışlı
Kapadokya Erciyes Turu
395.00 TL Kişi Başı

Kış Turları Arasında En Güzel Konaklamalı Seçeneğiniz! Doyasıya Kayak Yapabilirsiniz.

İnceleSatın Al
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!