kültür turlarıKusursuz Kültür Turları

Hepimizin farklı farklı yaşam tarzları olduğu gibi biz gezginlerinde bir yaşam tarzı var. Kültüre doymayan bir gezgin topluluğu içerisinde olmak bizi de onure ediyor. Çok gezen bilir mantığı çerçevesinde Kültür turları sunmaya devam edeceğiz. Tatil Küpü kültür turlarını İstanbul çıkışlı kültür turları, Ankara çıkışlı kültür turları ve İzmir çıkışlı kültür turları başta olmak üzere bir çok şehirden düzenliyor. 2021 kültür turları seçeneklerimiz için kategorimizden bulunduğunuz şehri seçmeniz yeterli. İster konaklamalı tur ister günübirlik tur seçmiş olun; her bir organizasyonumuzda ayrı bir haz alacağınızdan eminiz. Özenle hazırlanmış tur programlarımızı profesyonel rehberlerimiz ve özel tur araçlarımız ile taçlandırıyor, size en iyisini en uygun fiyata sunmayı hedefliyoruz. Siz de ailemize katılın, kültür turu keyfini birlikte yapalım.

Konaklamalı Kültür Turları

Tatil küpü ile konakamalı kültür turları artık çok daha avantajlı. Ülkemizin tüm şehirlerinden katılım imkanı ile sunulan bu turlar 12 taksit avantajı ile sunuluyor. Konaklamalı turlar ile iş stresinize güzel bir ara verebilirsiniz. Farklı destinasyonları profesyonel ellerden çıkan tur programları ile gezer, kültürünüze kültür eklersiniz. Gezmeyi görmeyi ve öğrenmeyi seven herkesin ilk tercihi kültür turlarıdır. Bu turlara bulunduğunun ilin kategorisini tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bazı şehirlerimizde otobüslü turlar sunarken bazı şehirlerimize uçaklı ulaşım seçeneği sağlarız. Bunun sebebi tur destinasyonlarının o ile uzaklığıdır. Uçaklı kültür turları ile Edirne'den çıkış yapıp güneydoğu bölgsini yorulmadan keşfedersiniz.

Günübirlik Kültür Turları

Tur operatörünüz Tatil Küpü günübirlik kültür turları da düzenler. Bu turlar genellikle İstanbul, Ankara ve İzmir kalkışlıdır. Günübirlik tur seçeneklerimiz arasında kusursuz kültür turları bulunur. Bu turlar genellikle Kapadokya turları, Eskişehir turları ve Kütahya turları gibi içerisinde doğa gezileri bulunmayan veya kısmi olarak bulunan turlar bulunur. Günübirlik kültür turları vakti kısıtlı olan misafirlerimiz için diğer tur seçeneklerimiz ile aynı kalitede düzenlenir. Genellikle sabahın erken saatlerinde çıkış yapan turlarımızın bir çoğunda araç içi kahvaltı paketi, bir çoğunda ise serpme kahvaltı sunulur. Bunun yanı sıra araç içi ikramlar da sunarız.Aynı gün akşam turlarımız sonlanır ve sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşırız.

 

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!