Uçaklı Karadeniz Batum Turu
5 Gece 6 Gün 10.10.2022
Konforlu Tur
Uçaklı Karadeniz Batum Turu
4650.00 TL Kişi Başı

Karadeniz Turları Artık Uçaklı Turlar Arasında. Üstelik 81 İlden Katılım Sağlayabilirsiniz.

İnceleSatın Al
Manisa Çıkışlı Karadeniz Rüyası Turu
6 Gece 7 Gün 10.10.2022
%35 İndirimli
Manisa Çıkışlı Karadeniz Rüyası Turu
3250.00 TL Kişi Başı

Manisa'nın En Sevilen Doğu Karadeniz Turu! Tatil Küpü ile Otobüslü Tura Katıl! İnanılmaz Fiyatlarla.

İnceleSatın Al
Otobüsle Doğu Karadeniz Turu
5 Gece 6 Gün 10.10.2022
%40 İndirimli
Otobüsle Doğu Karadeniz Turu
3250.00 TL Kişi Başı

Doğu Karadeniz Bölgesini Kapsamlı Bir Program ile Keşfedin!

İnceleSatın Al

Manisa Hareketli Karadeniz Turları ve Fiyatları

Manisa hareketli Kardeniz turları sizi bekliyor!
Yaylaları, şelaleleri, lezzetleri yemekleri ve fırtına gibi dereleri ile her yıl milyonlarca ziyaretçi ağırlayan Doğu Karadeniz eşsiz güzellikleri ile sevgili Manisalıları bekliyor. Farklı bir coğrafya var Karadeniz’de. Gitmeyen, göremeyen için mutlaka merak uyandırır. Gezginlerin ise en çok tercih ettikleri rotaların başında gelir Karadeniz.
Manisa dan hareketimizin ardından sabah saatlerinde Doğu Karadeniz’in giriş kapısı Ordu’dan başlıyoruz programımıza. Sabah kahvaltımızı Boztepe de alarak Ordu manzarası eşliğinde güzel bir güne başlıyoruz. Ardından Giresun bir tarafımızda denizi diğer bir tarafımızda ise doğayı seyrederek yol manzaralarına da doyarak Giresun adasını görüyoruz (Panoramik) Unesco Dünya Miras listesinde yer alan ve Altındere vadisinde ki olağanüstü güzelliği ile bizleri büyülen Sümela Manastırı, Karadeniz’in olmazsa olması Uzungöl mutlaka göreceğimiz yerler arasında. Turumuzda bir bakmışsınız bulutların üstündesiniz, bir gün yaylalarda, diğer gün ise fırtına deresinde raftingde.
Her günü farklı bir heyecan, her günü farklı bir atmosferde olacaksınız. Sohbeti, muhabbeti ve sıcak kanlılıkları ile Karadeniz insanıyla bol bol gülüp eğleneceğimiz zamanlarımız olacak. Tabi Karadeniz’e gelipte Ayder yaylasında tulumun sesine kulak vermemek olmaz. Her yerde horon tepeceğiz her yerde eğleneceğiz. Karadeniz mavi ve yeşili ile mutlaka görülmesi gerekenler yerler arasında.
Turlarımız 4 gece 5 gün 5 gece 6 gün olarak bölgeyi bilen uzman rehberler eşliğinde ve özel tur araçları ile düzenlenir. Yine bölgenin seçkin otellerinde konaklanıp sizlerin rahatı ve huzuru düşünülmüştür.

 

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!