• kongre organizasyon
  • organizasyon şirketleri
  • seminer organizasyon şirketi
  • toplantı organizasyon şirketi
  • vip minibüs kiralama
  • helikopter kiralama

KONFERANS, ETKİNLİK, TOPLANTI VE SATIŞ DESTEK HİZMETLERİ (M.I.C.E.)

M.I.C.E ile yapılmak istenen faaliyetlerde maksimum verim alınması için gerekli tüm imkanları sağlayabilen, organizasyonun her basamağında kendi dalında profesyonel ekibi sunan, dijital süreç ile uyum içerisinde planlamalar yapabilmekteyiz. İstenilen hedef doğrultusunda çizdiğimiz rotamız ile her daim güvenli limanı teşkil etmekteyiz. Etkin teknoloji imkanlarımız ve güncel veri tabanımız sistemli bir hareketi beraberinde getirmektedir. 
Talep ettiğiniz organizasyonun misafir/katılımcı sayısına göre, geniş yelpaze imkanları sunarak seçim yapma kolaylığı sağlıyoruz. Analiz ve değerlendirmeleri detaylı olarak yaptıktan sonra, bütün sürecin simülasyonunu yapıp süreci gözden geçirme imkânı sağlayabilmekteyiz. 
Kurumsal yapımız ile ihtiyaç duyulan her alanda güçlü bir iş birliği sağlayabilmekte olup, süreç yönetimi ve takibini anlık yapabilmekteyiz. Dijital veri süreci ve veri analizi yöntemi ile hata riskini sıfıra indirme çabası içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aynı zamanda ihtiyaç duyulan raporları internet üzerinden organizasyon sahibi ile paylaşma imkânı sayesinde süreci birlikte yönetme kolaylığı sağlıyoruz. 
Hayallerimizin ötesine adım atmayı misyon edinen firmamızın sağladığı etkinlikler;
Meeting organizasyonu
Kongre ve seminer organizasyonu
Vip toplantı ve kokteyl organizasyonu
Vip transfer ve rehberlik hizmetleri
Jet ve Helikopter kiralama
Restoran ve Otel rezervasyonu
Catering hizmeti
Gala organizasyonları
Canlı yayın ve röportaj hizmetleri
Tercüman ve Simültane (anında çeviri) hizmetleri
Anketörlük hizmetleri
Dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi
Organizasyona göre konsept yaratma
Hertürlü sosyal aktivite organizasyonları
Sanatçı/sunucu temin hizmetleri
Animasyon ve eğlence organizasyonları
Sahne ve dekor hizmeti
Organizasyon öncesi ve sonrası turlar
Tadım elemanı, mihmandar, host ve hostes hizmetleri

Toplantı

Günümüzde şirketlerin, kurum ve kuruluşların başarıya ulaşmak adına en önemli unsurlarından birini de toplantılar oluşturmaktadır. Organizasyonun her aşaması titizlikle ele alınmalıdır. Bilgi güvenliği için ses yalıtımı, internet ağı güvenliği gibi önlemleri önceden alarak gönül rahatlığı ile faaliyet icra edilmelidir. Hassasiyetlerinizin farkındayız veprofesyonel bir ekip ile daima yanınızdayız. Toplantı salonlarında ışık, ses, projeksiyon, perde, mikrofon, kürsü, slayt ekipmanları, havalandırma, pratik ofis malzemeleri gibi imkanları istediğiniz doğrultusunda kullanma olanağı sunabilmekteyiz. Ayrıca arzu edildiği taktirde transfer işlemlerini de güvenli ve konforlu şekilde sunan firmamız sürecin başından sonuna kadar sizlere kolaylık sağlayabilmektedir.


Kongre ve Seminer

Kongre ve Seminer organizasyonlarında delegelerin/temsilcilerin bir araya gelmesini sağlamak maksadıyla belirlenen tarihe koordineli şekilde planlamalarımızı yapmaktayız. Misafir sayısına uygun mekân seçimini, lokasyon faktörünü inceleyerek geniş seçenek kolaylığı sunuyoruz. Organizasyonun duyurulmasında yazılı ve görsel içerikler, davetiye mektupları ve etkin sosyal medya ağı ile irtibat sağlayabilmekteyiz. Seçilen mekânı organizasyonun işleyişine göre tasarlayıp her türlü görsel ve ses içerikleri ile zenginleştirebiliyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, günler öncesinden kongre işleyişini, sahne düzenlemesini ve oturma düzenini planlayarak hazır hale getirmektedir. Varsa sponsorluk firmaları ile sponsorluk listeleri oluşturulmaktadır. Organizasyon günü faaliyet öncesi kontroller yapılıp konukların ulaşım ve transfer ihtiyaçlarını şehir içi veya şehirler arası fark etmeksizin otobüs/uçak vs. biletlerini temin edip güvenli şekilde organizasyonu başlatabilmekteyiz. İsteğe göre yiyecek ve/veya içecek tedarik
edilmesini koordine edip servis imkânı sunulmaktadır. Organizasyon planı çerçevesinde faaliyet takibi yapılıp, etkinlik sonu Z Raporu alınmakta ve plaketler hazırlanıp sunulmaktadır. Firmamız, faaliyet sonrası ulaşım ve transfer hizmeti ile misafirlerimizin memnun şekilde ayrılmalarını da sağlamaktadır.


Transfer Hizmetleri

7 gün 24 saat yurt içi ve yurt dışı transfer hizmetleri ile firmamız dilediğiniz yere ulaşım kolaylığı sağlıyor. Konfor ve güvenlik parolası ile yola çıkıp ekonomik seçeneklerle hizmetinize sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ve lüks araçlarımızla sizlerin yardımcısı oluyoruz.

Misafirlerimize transfer hizmeti sunduğumuz alanlar;

Vip transfer

Özel transfer hizmeti, konuklara profesyonel araç sürücüleri, modern ve donanımlı araçlar ile iş gezileri, havaalanı karşılamaları ve her türlü Vip transfer hizmeti sağlamaktayız. Özel takip sistemi ile uydudan takip olanağı da sunabilen firmamız gizliliği de garantilemektedir.

Otobüs kiralama

Şehir içi ve şehirler arası lüks araçlarımız ve deneyimli sürücülerimiz ile her türlü misafir sayısına uygun aracı tahsis edebilmekteyiz. Düğün, nişan, cenaze, gezi, piknik veya toplu organizasyonlara hizmeti sağlamaktayız. Dilediğiniz zamanda ulaşım için sizlere otobüs kiralama seçeneğini de sunduk.

Helikopter ve Jet kiralama

Firmamız geniş yelpazesiyle sizlere helikopter ve jet kiralama hizmeti de sunmaktadır. Seyahat etmek için uğraştırıcı evrak işlerinden ve yorucu talimatlardan uzak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda uçuşunuzu gerçekleştiriyoruz. Lüks ve konforlu seyahati en ekonomik ölçekte yaşatmak bizim işimiz.
Gizliliğinize önem veriyor mahremiyetinize saygı gösteriyoruz. Bu nedenle güvenliği ve gizliliği garanti ediyoruz. Profesyonel ekip ve deneyimli pilotlarımız, ulusal ve uluslararası uçuşlar ile yolculuğunuzdan keyif alacak, tekrarlamak isteyeceğiniz bir uçuş yaşatacaktır.


 

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!