Uçaklı Karadeniz Batum Turu
5 Gece 6 Gün 15.05.2022
Konforlu Tur
Uçaklı Karadeniz Batum Turu
2925.00 TL Kişi Başı

Karadeniz Turları Artık Uçaklı Turlar Arasında. Üstelik 81 İlden Katılım Sağlayabilirsiniz.

İnceleSatın Al
Otobüsle Doğu Karadeniz Turu
6 Gece 7 Gün
%40 İndirimli
Otobüsle Doğu Karadeniz Turu
Kişi Başı

Doğu Karadeniz Bölgesini Kapsamlı Bir Program ile Keşfedin!

İnceleSatın Al

Osmaniye Çıkışlı Turlar ve Fırsatlar

Osmaniye halkını kültür turları ile buluşturuyoruz. Osmaniye çıkışlı turlar ile ister Karadeniz turlarına ister Gap turlarına isterseniz de Ege Akdeniz turlarına katılabilirsiniz. Osmaniye çıkışlı turlarımız özel tur araçları ve profesyonel rehber eşliğinde olup sizleri rahat ve tanıda doyum olmaz bir şekilde gezdirip kusursuz bir eğlence sağlıyor.
Osmaniye çıkışlı turlarımıza ister ailenizle, ister arkadaşlarınızla, isterseniz de münferit olarak katılabilir farklı destinasyonları beraber keşfedebiliriz. Osmaniye çıkışlı turlarımız Tatil Küpü turizm ayrıcalığı ile her zaman daha kaliteli ve işinin profesyoneli operasyon ekimiz ile düzenlenmektedir. Bölgenin seçkin otellerinde konaklama yapıp sizleri rahat ve güvende bir şekilde gezdirmektedir. Osmaniye çıkışlı turlarımızda sizde yerinizi almak için şimdiden acele edin.

Osmaniye Çıkışlı Tur Fiyatları

Konaklamalı ve kaliteli tur arıyorsanız Osmaniye çıkışlı turlar tam size göre. Tatil Küpü Turizm’i tercih ederek bu arayışınızı sonuçlandırabilirsiniz çünkü sizlere sunduğumuz turlar konaklamalı, ekonomik aynı zamanda da kaliteli olan turlardır. Bizi tercih ederek Akdeniz, Karadeniz ve Ege ile buluşma şansı bulabilirsiniz.
Turlarımıza katıldığınızda kişi başı ücret ödersiniz ve isterseniz tek başınıza ya da ailenizle birlikte tur kaydı yaptırabilirsiniz. Böylelikle konaklama avantajlarından yararlanabilirsiniz ve ailecek Osmaniye dışındaki bir şehri gezebilirsiniz. Tur rehberlerimiz sayesinde seçtiğiniz şehri en önemli mekanlarını görerek gezebilirsiniz. Ayrıca tura bağlı olarak restoran ve konaklayacağınız otelde yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Tatil Küpü ile Osmaniye'den yapılan yurt içi turlarına katılırsanız seyahat sigortalı seyahat yapabilirsiniz.

 

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!