KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

En Uygun Kış Turları

Çıkış Tarihi
EN UYGUN KIŞ TURLARI LİSTELENİYOR
 • SİZE ÖZEL

  Günübirlik Gerede Esentepe Ve Arkut Dağı Kayak Turu

  Arkut Dağı Kayak Merkezi Arkut Dağı Kayak Merkezi özellikle kayağa yeni başlayanlar, kayaklı koşu ve Alp disiplini için Bolu civarının tercih edilen güzergâhlarındandır.…
  %5
  1 Gün
  Otobus
  690TL
  Detaylar
  Erken Rezervasyon 30.11.2022 ile 16.12.2022 arasındaki tarihlerde %5 erken rezervasyon indirimi.
 • Günübirlik Elmadağ Kayak Turu

  Hem Yazı Hem Kışı Ayır Güzel Olan Elmadağ'da Muhteşem Bir Kış Tatiline Hazır Mısınız?
  %3
  1 Gün
  Otobus
  690TL
  Detaylar
  Erken Rezervasyon 30.11.2022 ile 16.12.2022 arasındaki tarihlerde %3 erken rezervasyon indirimi.
 • Günübirlik Ilgaz Kayak Turu

  Eski bir tarihe sahip olan Ilgaz, doğal kaynaklar açısından da oldukça zengindir. Orman varlığı oldukça yoğun olup; çevresi köknar, çam ormanlı ile örtülüdür. Aynı…
  1 Gün
  Otobus
  690TL
  Detaylar


SÜRE
TOPLAM FİYAT

En uygun kış turları

En uygun kış turları içinde seçenek çok peki siz hangisini tercih ederdiniz? Maceracı bir tatil? Sakin bir dinlenme? Yoksa soğukla arası olmayanlarda mısınız? Peki soğuk havalar ile bu kış barışacaksınız kış aylarında içiniz kıpır kıpır olacak desek? Her mevsimin seveni başka elbet ama ülkemizde yaşayıpta 4 mevsime hayran olmamak elde değil. Çıksın eldivenler, atkılar, bereler botlar. Kış geldi. En uygun kış turları her mevsim muhakkak görülecek bir zenginliği, güzelliği olan ülkemizin bir başka hediyesini sunuyor bizlere kış manzaraları. Yazı ayrı güzel, baharı ayrı ama kışı da çok özel olan ülkemizin kış manzaralarını görmek ayrı bir özel. Ülkemiz kış aylarında da pek çok gezi severe gezecek, görülecek güzellikler sunuyor. En uygun kış turları ile kışın gezmek ayrı bir güzel diyen kış severleri özenle hazırladığımız ekonomik turlarımıza davet ediyoruz. Her detayını ayrı ayrı planladığımız en uygun kış turları ile ister günübirlik ister konaklamalı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. O zaman en uygun kış turları ile beraber kış aylarına hoş geldin diyebiliriz. Ülkemizde kış sporları için uygun bir çok alan olması, kış aylarında yapılacak aktivite çeşitliliğini arttırmakta. Ülkemiz Isparta Davraz’dan, Palandöken’e kadar harika kayak ve kış sporları noktaları ile dolu.

En uygun kış turları hazırlıklarını ve programlarını yaparken, programın dolu dolu olmasına ve gezi severler için detayların düşülmüş olmasına önem verdik. İster profesyonel kış sporcusu olun, isterseniz hiç bilmiyorum denemek istiyorum diyen olun hiç fark etmez denemek isterseniz ekipman kiralayıp ders alabilirsiniz. Profesyonelseniz zaten siz nasıl olacağını biliyorsunuz demektir, sadece size uygun kış turuları arasından size uygun turu seçmeniz yeterli. Doğanın kış aylarında ne kadar canlı olduğuna şahit olduğunuzda evde geçirdiğiniz kış günlerine üzüleceksiniz.

En uygun kış turları elbet sadece kayaktan ibaret değildir. Kış aylarının vazgeçilmezi termal ve spa da dinlenmekte kış tatilinin favori aktivitesidir. Ülkemizde dinlendirici manzaralar, aksiyonlu kış sporları, sağlığınıza yardımcı termalleri, kış aylarında masallardan fırlamış gibi duran kültürel zenginlikleri ile en uygun kış turları içinde sizi bekleyen çok seçenek var. Detaylı bilgi, avantajlı fiyatlar ve merak ettiğiniz her soru için iletişime geçebilirsiniz.


İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.