KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Kamp Turları

Çıkış Tarihi
KAMP TURLARI LİSTELENİYOR
 • EN İYİ FİYAT

  6 Gece 7 Gün Marmaris Fethiye Kamp Turu

  Ülkemizin önde gelen turistik mekânlarında geçireceğiniz bir hafta boyunca; denizin, güneşin, kumsalın ve eğlencenin doyumsuz tadına erişeceksiniz.
  7 Gün
  Otobus
  7.790TL
  Detaylar


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Kamp Turları Deniz · Likya Yolu · Dalış · GAP Turu · Kapadokya. Roarcamp. Daha önce bizimle seyahat etmenin keyfini yaşayın. Erken rezervasyon indiriminden faydalanın.

Kamp turları

Kamp turları hem tatil hem de doğayı sevenlerin isteklerini karşılayan, doğa ile arasında hiçbir engel koymadan vakit geçirmek isteyenleri sıklıkla araştırdığı bir konu. Neden kamp turları? Özellikle daha önce bir kamp tecrübeniz yoksa ama doğanın içinde, huzurlu vakit geçirmek istiyorsanız, kamp yapmayı deneyimlemek istiyorsanız ya da daha önce kamp yapıp tadı damağınızda kaldı ise kesinlikle tercih edebileceğiniz bir gezi planıdır. Yalnız kampa gitseniz birçok bilgi alabileceğiniz alan mevcut, sosyal medya özellikle siz bu konuda aydınlatabilir. Tatil turları ile ilgili bilgilere ulaşmakta mümkün peki ya kamp turları? Hem tatil hem tur hem de kamp hepsi bir arada nasıl olacak derseniz buyurun biraz açıklayalım.

Kamp turlarında neler yapılır

Kamp turları içinde yaptığımız planlama genel olarak doğanın içinde ve denizle iç içe olma temeline dayanıyor. Seçtiğimiz rotalar da birden çok alanda atacağımız kamplar ile doğal güzellikleri gezerek hem doğa ile iç içe hem de tam anlam ile eğlencenin beşiğini kurmaya özen gösteriyoruz. Misafirlerimiz için kamp turları içerisinde sosyal alanlar yaratmaya özen gösteriyoruz. Denizin kumsalın ve tüm kamp eğlencelerinin tadına varılan kamp turlarında müzikli eğlenceler, mangal partisi, kamp ateşi başında dalga seslerinin eşliğinde geçirilen vakit, bölgede yapılacak geziler, eğlenceli yarışmalar, aktiviteler ve daha onlarcası sizleri bekliyor. Teknolojinin içine hapis olmuşluk duygusundan kısa bir sürede olsa arınma fırsatı denilince ilk akla gelendir kamp turları. Binlerce yıldızın altında uyunan uykular, yeni günün ilk ışığı ile ısısını hissetmek… Uygun fiyatlı, bol oksijenli, bol aktiviteli, sevdiklerinizle zaman sınırı olmadan geçireceğiniz uzun vakitleri hesaba katınca kamp turları size iyi gelecek, doyamayacaksınız.

Kamp turları avantajları

Eğer doğayı çok seviyorsanız, kamp yapmak istiyor fakat deneyimsizlik ya da başka sebeplerden her yıl vazgeçiyorsanız kamp turları tam size göre. Kamp turları boyunca yapılacak aktivite ve gezi programları deneyimli ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanır. Kamp yapılacak bölgeler seçilir, tüm programlamalar turun süresine göre planlanır.

Kamp turları özellikle sosyal ilişkiler açısından bir arada olma duygusunu hatırlatır, kısa bir süre de olsa şehir hayatının yarattığı stresten uzaklaştırır. Kamp turları ile ilgili merak ettiğiniz her konuyu ekibimize iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.


İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.