KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Orta Avrupa Turları

Çıkış Tarihi
ORTA AVRUPA TURLARI LİSTELENİYOR


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Orta Avrupa Turları

Orta Avrupa turları ile kendinizi orta çağda gibi hissedeceksiniz. Eşsiz mimarisi ile orta Avrupa ya hayran kalmaya hazır olun. Orta Avrupa turları içinde farklı bir çok rota bulunuyor tur planı farklı gün, farklı şehir gezi planları ile çeşitlilik gösteriyor. Kültürü, mimarisi ve ihtişamlı tarihi ile orta çağda geçen tarih dizilerinden fırlamış gibi görünen şehirlerde kendinizi bulacaksınız. Birçok kültürün harmanlandığı; latin, germen ve slav kültüründen izlerin karışarak yepyeni bir kültüre dönüştüğüne şahit olacaksınız. Orta Avrupa turları ile en iyi ekonomilere sahip en mutlu insanların yaşadığı şehirleri göreceksiniz. Bölgeye dahil olan ülkelerin şehirleri; şatoları, eğlenceli sosyal yaşamı, eğlenceleri, tarihi noktaları ile tam bir orta çağın içinde olacaksınız. Peki bu kadar güzel bir bölge olan orta Avrupa yı orta Avrupa turları ile gezmenin avantajları nelerdir?

Orta Avrupa turları avantajları

Orta Avrupa turları söz konusu olduğunda bazı misafirler tur ile çıkılan seyahatlerden endişelenebilmekte. Turla yapılan gezilerde verim alamamak, aksilikler yaşamak ve daha önce farklı turalara katılmış olan kişilerin olumsuz deneyimleri de endişeleri arttırmakta. Orta Avrupa turları ile seyahat etmem halinde özgürlüğüm kısıtlanır mı sorusu da misafirlerin kafasında oluşan bir diğer konu. Firmamızın tur programları ile seyahat etmenin farkı ile tüm ön yargı ve endişelerinizden arınacaksınız. Daha önce hiç ziyaret etmediğiniz bir bölgeyi tur ile ziyaret etmek size büyük kolaylık sağlar nedeni ise planlamanın ve tüm organizasyonun tecrübeli bir ekip tarafından hazırlanıyor olmasıdır. Özellikle rota oluşturmak ve zaman planlaması yapmak hem de daha ekonomik olması nedeniyle orta Avrupa turları yüzünüzü güldürecek. Tüm prosedürler ve rotalar tarafımızdan halledilir, profesyonel rehberlik hizmeti ile bölgeyi tanıma fırsatını kaçırmamış ve gezinizden tam verim almış olursunuz.

Orta Avrupa turları ile yapacağınız gezilerin içinden size en uygununu seçip başvurunuzun ardından detaylı bilgi, ödeme, vize ve diğer tüm işlemler için danışmanlarımız ile tam iletişimde kalarak her işlemi rahatlıkla halledebilirsiniz. Sizden talep edilen evrakları hazırlayarak tüm işlemlerin sorunsuz ilerlemesine katkıda bulunabilirsiniz. Orta Avrupa turları dahil tüm yurt dışı, yurt içi turlarımız ile ilgili detaylı bilgi, ödeme kolaylıkları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.


İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.