Filyos Turu Tur Programı

Ankara Çıkışlı Günübirlik Filyos Turu

Filyos tamamen deniz turu olarak planlanmıştır! Herhangi bir gezi programı bulunmuyor.
Sabah belirtilen noktalardan harektimizin ardından araç içi kahvaltımızı alıyoruz. Araç içi kahvaltımız sonrasında kısa bir mola veriyoruz. Ardından Ankara çıkışlı Filyos turu organizasyonumuzun gerçekleşeceği Filyos Sahiline ulaşıyoruz. Filyos muhteşem bir kum sahile sahiptir. Adeta denizin kara ile dans ettiğini hissedebilirsiniz. Misafirperver ve cana yakın halkı ile bölge sahilleri arasında görmeniz gereken en öncelikli yerdir. Güneşin batışı batı karadeniz bölgesinde en güzel burada izlenir. Burada gün boyunca denize girebilir,dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.
Deniz keyfinizi öğle yemeği için bölmüyoruz. Öğle yemeğinizi dilediğiniz an alabilirsiniz. Doyasıya eğlenip akşam 18:30 da aracımızda buluşup Ankara'ya araç içi ikramlarımız eşliğinde dönüyoruz. 
Bir sonra ki Tatil Küpü organizasyonunda görüşmek dileğiyle...

Filyos Turu

Kalkış Yerleri: Kızılay Ofis Önü, Milli Kütüphane, Armada Avm Önü, Ümitköy Köprüsü Altı, Koru Sİtesi Anse Önü, Yaşamkent BP önü, Optimum Avm Önü
Gezilecek Yerler: Filyos Sahili
PROGRAM
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
  • Özel Tur Araçları İle Ulaşım
  • Araç İçi Kahvaltı Paketi
  • Rehberlik Hizmeti
  • Tatil Küpü Refakati


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  •  Kişisel Harcamalar
  •  Tekne Turu
  •  Öğle Yemeği


Notlar


İptal Şartları

Acemali Turizm Seyahat Organizasyon Ltd. Şti.
Atatürk Bulvarı 88/7 Kızılay/Ankara TÜRKİYE
0312 911 45 45


Bu çıktı 22.06.2021 14:20 tarihinde verilmiştir. Acemali Turizm Seyahat Organizasyon Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.