Kocaeli Çıkışlı Yeşil Karadeniz Turu Tur Programı

Batumsuz Karadeniz Programı

Kalkış Yerleri: Kocaeli Otogar Önü
Gezilecek Yerler: Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize
PROGRAM
1 Gün: KOCAELİ`DEN HAREKET

Kocaeli Çıkışlı Yeşil Karadeniz Turu organizasyonumuza özel tur otobüsümüz ile başlıyoruz.

Belirlediğimiz noktalardan turumuza başlamak için yolcuğa başlıyoruz.2 Gün: BOZTEPE, GİRESUN KALESİ, ATATÜRK KÖŞKÜ, GÜMÜŞ ATÖLYESİ, SÜMELA MANASTIRI, AYASOFYA, HAMSİKÖY
Gece yolculuğumuzun ardından ilk olarak güzel bir serpme kahvaltısı için (extra) Ordu Boztepe’ye geliyoruz. Burada muhteşem bir Karadeniz havasıyla beraber kahvaltımızı yaptıktan sonra ilk olarak Giresun Kalesini ve Giresun adasını  panoramik olarak göreceğiz. Sonrasında öğle yemeğimiz için Akçaabat’a geçeceğiz. Burada güzel bir öğle yemeğimizin ardından tepede bulunan Atatürk Köşkü’nü gezeceğiz. Ardından Ayasofya’yı gezerek Kazaziye  sanatını incelemek için Gümüş Atölyesine gideceğiz. Ardından Sümela manastırını ziyaret etmek için Altındere Milli Parkına gideceğiz. Bu gezimizin ardından Hamsiköy Sütlaç tadımı için Zigana dağlarına çıkacağız. Bu tadımımızı yaptıktan sonra akşam yemeği ve konaklamak için otelimize geçeceğiz.
Konaklama: İvme Otel vb.


3 Gün: UZUNGÖL, ZİLKALE, PALOVTİT, ÇİNÇİVA, AYDER YAYLASI, GELİNTÜLÜ ŞELALESİ, HORON DÜZLÜĞÜ

Sabah kahvaltının ardından ilk olarak Uzungöl’e devam ediyoruz. Burada genişçe bir serbest zamanımız olacak . Serbest zamanımızla beraber öğle yemeğini alarak Çinçiva Köprüsü, Şenyuva Köyü, Çat Vadisi, Zilkale ve Palovit Şelale gezintisi yapmak için Çamlıhemşin’e geçiyoruz. Buradaki muhteşem gezimizin ardından Ayder Yaylasına giderek  Gelintülü  Şelalesin’i  ve Horoz Düzlüğü’nü gördükten sonra burada da serbest zamanımız olacak serbest zamanımızın ardından akşam yemeği ve konaklamak için otelimize geçiyoruz.
Konaklama: Sis Otel, Hilaz Otel vb.

 4 Gün: İKİÇAY ÇAY FABRİKASI, SÜRMENE BIÇAKÇISI, ORDU,FINDIK ALIŞVERİŞİ

Sabah otelimizde uyandıktan sonra kahvaltımızı yaparak ilk hareket yerimiz  Sürmene’ye geçeceğiz. Burada vazgeçilmez çayımızın tadımını ve çay üretimin yapılışını görmek için Çay fabrikasına gideceğiz. Daha sonra keskinliği ile meşhur olan sürmene bıçak yapımını ve alışveriş için sürmeneye devam edeceğiz. Burada yapımını görüp alışverişimizi yaptıktan sonra Memişağa Konağına yöresel ürünleri tatmak ve alışveriş yapmak için gideceğiz. Buradaki gezimizin ardından serbest zamanla birlikte öğle yemeğimizi  almış olacağız. Güzel bir öğle yemeğimizin ardından fındığı ile meşhur olan Ordu’ya devam ediyoruz. Buradaki fındık alışverişimizden sonra  günün yorgunluğunu atmak ve akşam yemeği için otelimize geçiyoruz.
Konaklama: Konaks Otel vb.

 5 Gün: SAMSUN, ONUR ANITI, BANDIRMA VAPURU, AMAZON KÖYÜ, AMİSOS TEPESİi ŞAHİNKAYA KANYONU

Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra Atatürk`ün ilk ayak bastığı yer olan Onur Anıt`ına devam ediyoruz. Buradaki gezimizden sonra Bandırma Vapur`una gideceğiz. Ardından Amazon Köyü gezimizi yapacağız. Bu gezimizin ardından Amisos Tepesi`ne çıkarak serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zamanla beraber öğle yemeğimizi alarak ardından Samsun`un Vezirköprü ilçesine gidiyor ve Şahinkaya Kanyonuna ulaşıyoruz. Burada yapacağımız kanyon turu sonrası leblebisi il meşhur olan Çorum Şehrine devam ediyoruz. Burada leblebi tadımı ve alışverişimizi yaptıktan sonra Kocaeli`ye dönmek üzere hareket ediyoruz. Böylece Kocaeli Çıkışlı Yeşil Karadeniz turu`muzu sonlandırmış oluyoruz. Başka bir Tatil Küpü organizasyonu ile görüşmek üzere..DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

 Özel Araçlar ile Ulaşım
 Seçkin Otellerde Konaklama

 •  Seyahat Sigortaları
 •  3*Gün Sabah Kahvaltısı
 •  3*Gün Akşam Yemeği
 •  Öğle Yemekleri (Seçenekli Satış)
 •  Boztepe Kahvaltısı (Seçenekli Satış)
 •  Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 •  Milli Park Giriş Ücretleri
 •  Programda Belirtilen Geziler
 •  Araç İçi İkramlar
 •  Tatil Küpü Refakati


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 •  Kişisel Harcamalar
 •  Öğle Yemekleri (Seçenekli Satış)
 •  Yemeklerde Alınan İçecekler
 •  Boztepe Kahvaltısı (Seçenekli Satış)
 •  Müze ve Ören Yeri Ücretleri
 •  Yemeklerde Alınan İçecekler


Kalkış Yerleri
  Notlar


  İptal Şartları

  Acemali Turizm Seyahat Organizasyon Ltd. Şti.
  Atatürk Bulvarı 88/7 Kızılay/Ankara TÜRKİYE
  0 850 840 11 55


  Bu çıktı 24.05.2022 23:49 tarihinde verilmiştir. Acemali Turizm Seyahat Organizasyon Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.