Uygun Fiyatlı Uçaklı Turlar

Tatil Küpü ile Uçaklı Turlar seçeneğinin avantajını yakalayabilirsiniz. Saatlerce otobüs yolculuğu çekmek istemeyen misafirlerimize özel bu turlarımızda 12 taksit ile satışımız devam ediyor. Türkiye'nin 81 vilayetinden kalkış avantajı sağlıyoruz. Uçaklı tur seçeneklerimiz otobüslü turlara kıyasla bir nebze daha pahalı olsa dahi, size daha hızlı, daha konforlu ve yorucu olmayan bir tur sunma fırsatını bize sağlıyor. Uçaklı tur seçeneklerimizde tamamen haftalık turlar üzerine çalışma yapılmıştır. Günübirlik veya 2 günlük turlarımızda uçaklı seçeneğimiz bulunmamaktadır.
Karadeniz turlarından Güneydoğu turlarına, Ege turlarından Akdeniz turlarına kadar bir çok bölge için özenle hazırlanmış turlar hazırlıyoruz. Bölgede buluşmalı turlar olarakta bilinen bu organizasyonlarımızda sizleri 81 ilimizden uçakla dilediğiniz bölgeye aynı anda transferinizi sağlıyoruz. Siz bölgeye indiğinizde özel tur araçlarımız ile turlarımıza daha dinç başlama fırsatı yakalıyoruz. Uçaklı turlar; sizlere hiç yorulmadan keyif dolu,unutulmaz anılar bırakacak. 

Uçaklı Karadeniz Turları

Uçaklı Karadeniz turları organizasyonlarımız sezon boyu her hafta periyodik olarak düzenlenmektedir. Türkiye'nin her vilayetinden Karadeniz turlarımıza hiç yorulmadan katılabilirsiniz. İster Gaziantep'ten isterseniz Edirne'den! Uçaklı Karadeniz turlarımızda tüm misafirlerimizi aynı anda Ordu-Giresun Havalimanı'nda buluşturuyoruz. Sizleri burada biz karşılıyor ve daha önce hazırladığımız özel tur aracımız ile uçaklı karadeniz turumuza başlıyoruz.
Bu turlarımızda Maçka, Zigana dağları, Hamsiköy, Uzungöl, Sümela Manastırı, Batum, Fırtına deresi, Ayder yaylası, Amazon köyü ve Amisos tepesini gezeceğiz. Bölgenin en seçkin otellerinde konaklayacak ve profesyonel rehberlerimiz eşliğinde karadenize doyacağız.
Hayde Karadeniz'e !

Uçaklı GAP Turları

Uçaklı Gap Turları seçeneklerimiz ile en uygun fiyat politikamızdan vazgeçmeden size en iyi turu sunmaya devam ediyoruz. Binlerce kilometre yol yapıp, o yorgunluk ile tura katılmanın ne kadar eziyetli olduğunu iyi biliyoruz. Evinize gidiş ve dönüş sırasında tur konforumuza konfor eklemek için uçaklı Gap turu seçeneğini satışa sunuyoruz. Üstelik 12 taksit avantajı ile kesenizi yormayacağız. Hatay'dan Gaziantep'e, Şanlıurfa'dan Diyarbakır'a kadar bölgenin adeta altını üstüne getireceğiz.
Tamamı 4 yıldız ve dengi otellerden oluşan konaklama hizmetimiz ile farkı hissedeceksiniz. Tatil Küpü Turizm Seyahat Acentası tur sonunda uçaklarınızdan gülümseyerek inmeniz için Güneydoğu Bölgesitesislerinin tamamını bir programa topladı.
Hazırsanız Gidelim!

Uçaklı Doğu Anadolu Turları

Doğu Anadolu Bölgesi'nin keşfesilmemiş incilerini Uçaklı Doğu Anadolu turları ile keşfedeceksiniz. Ülekmizin 81 vilayetinden sizleri Erzurum Havalimanında buluşturacak ve özel tur araçlarımız ile doğu anadolu turumuza başlayacağız. Bölgenin en seçkin otellerinde konaklama imkanını sizlere en uygun fiyat politikamızdan vazgeçmeden sunuyoruz. Üstelik tüm bu avantajlar 12 taksit seçeneği ile satışa sunuluyor.
7 gün süren uçaklı doğu anadolu turu organizasyonumuzda Erzurum'dan Kars'a, Iğdır'dan Van'a tüm bölgeyi profesyonel rehberlerimiz eşliğinde doyasıya gezeceğiz. En iyisini arıyorsanız bizi takip etmeye devam edin!

Uçaklı Ege & Akdeniz Turları

Ülkemizin nazar boncuklarını Uçaklı Ege ve Akdeniz turları kategorimizde inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Tur dilerseniz Tatil, ne arıyorsanız en iyisini en uygun fiyata sizler için hazırladık. Ulaşımından transferine, otelinden rehberine özenle hazırlanmış tatil ve tur programlarını 12 taksit avantajı ile ceplerinizi yormadan online satın alabilirsiniz. Keyfinize keyif katacak tur ve tatil seçenekleri için bizi takip etmeye devam edin.

ucakli-turlar

Ankara Çıkışlı Karadeniz Batum Turu
5 Gece 6 Gün 10.10.2022
En İyi Tercih
Ankara Çıkışlı Karadeniz Batum Turu
3250.00 TL Kişi Başı

Ankara Çıkışlı Karadeniz Turu, Erken Rezervasyon Turları Arasında İlk Sırada Yerini Koruyor.

İnceleSatın Al
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!