Ilgaz Kayak Turu
Günübirlik Tur 22.01.2022
Günübirlik Tur
Ilgaz Kayak Turu
150.00 TL Kişi Başı

Ilgaz Turu Günübirlik Kayak Turları Kategorisinin En Çok Tercih Edilenidir. Ankara'dan Her Hafta Sonu Hareketli.

İnceleSatın Al

yilbasi-turlariYılbaşı Turları ile Yeni Yıla Mutlu Gir

Yılbaşı turları ile yeni yıla kusursuz organizasyonlarımızla girin. Tatil Küpü ile her yılbaşı keyif dolu dakilar geçirmenin ayrıcalığını yaşayın. Kayak turları ile yılbaşını bütünleştiren organizasyonlarımız ile akşama kadar keyif yapıp, sabaha kadar eğlenmenin tadını çıkarın!
İsterseniz günübirlik bir tura katılarak yeni yıla güzel bir giriş yapın isterseniz de konaklamalı yılbaşı turlarımız ile 1 gece 2 gün veya 2 gece 3 günlük güzel bir programa katılın. 
Yılbaşı turları her yıl aralık ayında yoğun ilgi görmektedir. Kapadokya, İstanbul ve ya sahil bölgelerinde yeni yıla girmenin keyfi bir başka olur. Bu sene 2021 yılına girerken yine herkesin rotası romantizmin şehri ve güzel atlar diyarı Kapadokya oluyor. Özellikle Cave oteller yoğun ilgi görürken Kapadokya nın’ da büyüsüne kapılıp gidiyor misafirlerimiz.
Yılbaşı turları yurtiçi 2021 yılı için rezervasyonlar devam ediyor. İstanbul boğazında yılbaşına girip muhteşem havai fişek gösterisine de şahitlik edebilirsiniz. Ve ya dışarıda yılbaşına girmek istemeyen misafirlerimiz için ise Antalya da her şey dahil otel paketleri yer almaktadır. Yılbaşı turları 2021 için erken rezervasyon yaptırmak her zaman avantajlıdır. Yeni bir yıla yeni bir heyecan ve sevdiklerinizle girmek için birçok neden var. Unutulmaz anlar yaşamak, eğlencenin tadına varmak, ve sınırsız müzik ile dans etmek için yılbaşı turları her zaman çok cazip gelmektedir.
Yılbaşı turları yurtiçi 2021 için plan ve programlarınızı şimdiden hazırlamanız da fayda var. İster her şey dahil Antalya ister baş başa kalıp romantizmi yaşamak için Kapadokya veya İstanbul sokaklarında yeni yıla girebilirsiniz. Yılbaşı turları 2021 yılında aileniz ve sevdikleriniz ile beraber geçirmek için Tatil küpü sizin programlarını hazırladı bile. Yerlerinizi ayırt etmeyi unutmayın. Yeni yıla beraber girmek umudu ile.

 

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın fırsatlardan ilk siz haberdar olun!