KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺
 • Kayhan City Hotel
Kayhan City HotelKayhan City HotelKayhan City Hotel

Kayhan City Hotel

Kayhan City Hotel, Bursa tarihi merkezin kalbinde, kalitesini sunan otelimiz %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle sizleri misafir etmekten mutluluk duyar...
SEÇENEKLER
 • Ekonomik oda
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Standart Oda
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER

Heykel, Bursa'nın tarihi merkezidir. Binlerce yıldır geleneklerle yaşamış tarihi binalar, camiler, türbeler, çeşmeler ve yöre halkı, esnaf, havlucular, bıçakçılar, kuyumcular, ipekçiler... Ulu Cami'nin kalbinde, tarihi Koza Han'ın hemen uzantısında ve tüm cazibe merkezlerinin yanı başında, sırtını Uludağ'a yaslamış tarihi atmosferin tam ortasında bir hizmet deneyimi sunan Kayhan City Hotel'de modern çizgileri ile huzurlu konaklama imkanı sağlar. Nazik insanlar tarafından sunulan eşsiz hizmetlerle yenileneceksiniz.

Kayhan City Hotel, Bursa tarihi merkezin kalbinde, kalitesini sunan otelimiz %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle sizleri misafir etmekten mutluluk duyar. Mükemmel olmayı hedefleyen otelimiz, tarihi Bursa deneyimini yaşatmaktadır Şehirde olağanüstü ve harika bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Hanlar bölgesinde yer alan Hotelimiz, göz kamaştırıcı iç dizaynı ve modernliği ile misafirlerimize eşsiz bir deneyim sunar. Ulu Cami, Kapalı Çarşı, Teleferik, Tramvay, Koza Han, İpek Han ve diğer Hanlar, Osmangazi/Orhangazi Türbesi, Tophane Saat Kulesi, Yeşil Türbe, Panaroma 1326 Bursa Fetih Müzesi, Kent Müzesi'ne yürüme mesafesindeki konumuyla Kayhan City Hotel'i asla unutmayacağınıza inanıyoruz.
BURSA Kayıhan Mah, Kirişçikızı Sk. No:5, 16010 Osmangazi/Bursa


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kayhan City Hotel ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.