KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Festival Turları

Çıkış Tarihi
FESTİVAL TURLARI LİSTELENİYOR
 • KESİN ÇIKIŞLI

  1 Gece 2 Gün Adana Portakal Çiçeği Festival Turu

  Yılda Sadece Bir Kez Düzenlenen, Bu Coşkuyu Kaçırmamak İçin Siz Değerli Misafirlerimizi Muhteşem Karnavala Davet Ediyoruz Keyifli, Eğlenceli Bir Festival Turu ve…
  2 Gün
  Otobus
  ---
  Detaylar


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Festival Turları

Festival turları ülkemizde yörelere özgü her yıl, yılın belirli zamanlarında yapılan çeşitli festivallere ziyaret edilmesi olarak gerçekleşmekte. Özellikle bahar ayarlarında yapılan bu yöresel festivallerin her şehre ve ülkemiz dışında da tanınması katılımcıların artması ile mümkün olmakta. Festival turları ile, ziyaret ettiğiniz bölgenin önemli noktalarını gezebilir, bölgeye özgü lezzetleri tadabilir, festival alanından alışveriş yapabilirsiniz. Dikkat çeken en büyük festivallerden olan Alaçatı ot festivali hem ülkemizin hem de dünyanın farklı noktalarından ziyaretçi çekebilmeyi 12 yıldır başarmakta. Ege denilince akla gelen, efeler, zeybek, zengin bir kültürel birikim, zeytin ve zeytin yağı, muazzam koylar, masmavi deniz, güzel kumsallar dışında leziz otlar ile yapılan yemeklerde olmakta.. tam da bu nedenle ot festivali önemi artarak devam etmekte. Elbet sadece Alaçatı ot festivali değildir öne çıkan festivaller; özellikle Adana portakal çiçeği festivali de ülkemizde son yıllarda artan ziyaretçi sayısı ile dikkat çekmektedir. Festival süresi boyunca turuncu rengin hakim olduğu, adana sokaklarında nerdeyse 1 milyonu aşkın kişinin eğlenceye dahil olduğu festival tüm eğlenceleri ile festival turları katılımcılarını beklemektedir.

Festival turları ile katıldığınız festivaller ile yepyeni deneyimler elde edeceksiniz, eşsiz fotoğraflar ve anılar ile döneceksiniz. Bando gösterileri, müzikli eğlenceler, müsabakalar, sokak gösterileri dahil onlarca etkinlik içinde iyi ki gelmişim diyerek festival bitmesin isteyeceksiniz.

Festival turlarında neler yapılır?

Festival turları ile ziyaret ettiğiniz festivalin yapıldığı bölgenin tüm kültürüne şahit olacaksınız. E festival turları ile festivallere gidilmişken elbet bölgenin en güzel sokakları rengarenk sokakları da gezilir. Yöre halkı ile tanışılır, yeni deneyimler edinilir. Ülkemizde her yörenin kendine özgü özelliklerini, ürünlerini sergiledikleri farklı festivaller mevcuttur. Festival turları da bu festivalleri ziyaret edilmesi amacı ile oluşturulmuştur. Tur içeriği hem festival alanlarını hem de yöreyi gezme amaçlı planlamalar ile dolu doludur. Peki Festival turları kaç gün sürer konaklamalı mıdır?

Festival turları kaç gün sürer?

Festival turları genel olarak konaklamalı turlardır sebebi ise festivallerin süresinin 2 ila 4 gün arası değişmesi ve tur içeriğine bölge de yapılacak farklı aktivitelerinde eklenmesi nedeniyle bu şekilde planlanır.


İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.