KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺
 • Limak Arcadia Sport Resort Hotel

Limak Arcadia Sport Resort Hotel

Limak Arcadia Sport Resort Hotel İskele Cad. Belek/Antalya konumunda yer almakta olup 465 odaya sahiptir. Limak Arcadia Sport Resort havaalanına uzaklığı 35 km ve şehre uzaklığı 40 km'dir. Limak Arcadia Sport Resort oda fiyatları, indirimleri ve kampanyaları ile birlikte birçok aktiviteyi dolu dolu
SEÇENEKLER
  GENEL BİLGİLER

  Antalya’nın en önemli tatil beldelerinden Belek’te bulunan Limak Arcadia Sport Resort Hotel ziyaretçileri için oldukça konforlu bir tatil deneyimi sunuyor. Özellikle denize sıfır konuma sahip oluşu ile dikkat çeken otelde balayı çiftleri ce çocuklu aileler için özel aktiviteler vardır. Bulunduğu konum itibari ile oldukça konforludur.

  Kıbrıs otelleri arasında da Limak grubunun önemli bir tesisi vardır. Tatil için Antalya veya Kıbrıs’ı tercih edecekseniz Limak otellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Limak oteller grubu genel olarak konuklarına son derece konforlu ve lüks bir tatil deneyimi sunuyor. Limak Arcadia Sport Resort Hotel’de gün boyu son derece eğlenceli ve size kendinizi özel hissettirecek aktiviteler vardır.
  Antalya Belek, Orta, Belek Cd., 07503 Serik/Antalya
  YORUMLAR

  İlk yorumu siz yapın


  SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

  Limak Arcadia Sport Resort Hotel ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

   

  İLETİŞİM

  [email protected]
  +90(312) 911 45 45
  Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
  Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.