KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺
 • Öykü Evi Cave Hotel
Öykü Evi Cave HotelÖykü Evi Cave HotelÖykü Evi Cave HotelÖykü Evi Cave HotelÖykü Evi Cave HotelÖykü Evi Cave HotelÖykü Evi Cave HotelÖykü Evi Cave HotelÖykü Evi Cave HotelÖykü Evi Cave HotelÖykü Evi Cave HotelÖykü Evi Cave HotelÖykü Evi Cave HotelÖykü Evi Cave HotelÖykü Evi Cave Hotel

Öykü Evi Cave Hotel

SEÇENEKLER
  GENEL BİLGİLER

  ÖYKÜ EVİ CAVE HOTEL

  Ürgüp’e bağlı Ayvalı köyünde Gomeda vadisinin devamında, yeşillikler içerisindeki bir dere kenarında kurulu. Eski ismi Aravan “nehrin durgunlaştığı yer” anlamına gelen köyümüze geldiğinizde unutamayacağınız dingin günler geçireceksiniz. Yeryüzünün mucizevi doğasına sahip Kapadokya “Güzel Atlar Ülkesi” bu vadide yeni öyküler fısıldıyor. Peribacaları ile şekillenmiş kaya odalardan oluşan butik otelimizde 8 balayı süiti oda, 2 standart oda bulunmaktadır.

  Gökyüzünün rengi MAVİ Balayı Suiti jakuzi ve şömineli , KIRMIZI Balayı suiti jakuzi ve şömineli, EFLATUN Balayı Suiti jakuzi ve şömineli , YEŞİL Balayı Suiti jakuzili , SARI Balayı Suiti jakuzili ve şömineli, TURUNCU Balayı Suiti jakuzili, BEYAZ Balayı suiti jakuzili ve şömineli ve extra duşludur ,FUŞYA Balayı Suiti jakuzili , şömineli ve extra duşludur, TURKUAZ ve LİLA Standart oda.

  Her odanın kendine ait terası vardır ve vadi manzaralıdır. Odalarımızdaki televizyon, DVD ve internet bugünle bağlantınızı sağlıyor. Derenin şırıltısına sabah bülbüllerinin serenadı eşlik ederken terasta yapacağınız köy kahvaltısı güne zinde ve mutlu başlamanız için hazırlanıyor. Kış aylarında kafeteryamızdan göreceğiniz kar manzarası ruhunuzu dinlendirecek.

  Yüzyıllardır nice medeniyetleri barındıran kayalara şimdi siz de kendi ayak izlerinizi bırakma ayrıcalığını yaşayın.
  Nevşehir Öykü Evi Hotel No:100, Ayvalı Köyü, Ürgüp,, 50180 Ürgüp/Nevşehir
  • Aile Oteli
  • Balayı Oteli
  • Şehir Oteli

  YORUMLAR

  İlk yorumu siz yapın


  SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

  Öykü Evi Cave Hotel ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

   

  İLETİŞİM

  [email protected]
  +90(312) 911 45 45
  Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
  Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.