KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺
  • Kaya Uludağ
Kaya UludağKaya UludağKaya UludağKaya UludağKaya UludağKaya UludağKaya UludağKaya UludağKaya Uludağ

Kaya Uludağ

SEÇENEKLER
  • Standart Oda
    Sadece Oda
    Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER

Türkiye'nin popüler kayak merkezi Uludağ ikinci bölgede yer alan Kaya Uludağ kendine özgü odaları ve Lobby'siyle misafirlerini bekliyor.

İstanbul'a olan mesafesi ile kolay ulaşım avantajı sağlayan Kaya Uludağ, kayak ve snowboard'un yanı sıra etkinlik ve konser aktiviteleriyle kış tatilinin en eğlenceli merkezlerinden.Kayak ve snowboard tutkusu, Kaya Uludağ'da sınırsız eğlence, adrenalin ve yüksek kar kalitesiyle birleşerek sizi tatilin zirvesine taşır.

Kaya Uludağ, Tam Pansiyon Plus konaklama konsepti avantajı ile ve misafirlerine sunduğu hizmetlerle de Uludağ otelleri arasında tercih edilen bir oteldir. Otel restoranında hazırlanan seçkin lezzetlerin tadına bakıp, Uludağ kayak pistlerinde geçirilen günün yorgunluğunu Kaya Uludağ SPA merkezinde atma fırsatı bulabilirsiniz.
BURSA

Uludağ İkinci Bölge'de bulunan tesis; Bursa şehir merkezine 30 km, Bursa Yenişehir Havalimanı'na 89 km, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na 145 km mesafede konumlanıyor.

2. Gelişim Bölgesi, Oteller Mevkii, 5. Uçak Sk. No:2, 16370 Osmangazi/Bursa

Pist
Lift çıkışları ekstra ücretli. Tesis ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahil. Uygulamaya; Maden Telesiyej, Kırkgözler Teleski, Monte Baia Teleski, Karinna Teleski, My Mountain, Mandıra Teleski, Fahri Telesiyej, Belvü Teleski, Kuşaklıkaya Telesiyej, Baia Teleski, Beceren Teleski 1-2, Alkoçlar Teleski, Kartanesi Teleski, Beden Terbiyesi Telesiyej, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej, Karkay Telesiyej, Cennetkaya Teleski ve Telesiyej ile Yazıcı Teleski dahil.

 

Bursa Yenişehir Havalimanı 37.7 km.
Sabiha Gökçen Havalimanı 90.05 km.
Bursa Otogarı 18.89 km.
Gökçedağ Tren İstasyonu 57.04 km

  • Aile Oteli
  • Balayı Oteli
  • Spa Oteli

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kaya Uludağ ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.