KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Avrupa Turları

Çıkış Tarihi
AVRUPA TURLARI LİSTELENİYOR


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Avrupa Turları

Avrupa turları ile farklı ülkeleri ziyaret etmek gezi severler için avantajlı bir durum olmaya devam ediyor. Avrupa turları katılmak isteyen misafirlerimizin kendince farklı nedenleri var başlıca nedenleri ; yeni kültürler keşfetmek, Avrupa turları ile ülkelerin en turistik bölgelerini ziyaret etmek, yeni bir dünya görüşü kazanmak olarak sıralanabilir. Avrupa turları katılmak ayrıca, beraber yolculuk yapılan diğer misafirler ile sosyalleşmeyi de sağlamakta. Tur planlaması ile az zamanda uygun ücretlendirme ile kısa zamanda çok yer görme imkanı elde edilmekte. Planladığımız Avrupa turları ile, güvenli seyahat edebilir ve Avrupa’yı tanımak için kendinize bir şans verebilirsiniz.

Avrupa turları içinde cazibemizi arttıran önemli noktalardan biri de profesyonel hizmetimizdir. Uzun zamandır yaptığımız her organizasyonda özellikle güvenli ve doğru planlama ile nasıl sonuçların değiştiğini misafirlerimizin ne kadar mutlu ayrıldığına şahit olduk. Avrupa turları ile kendinizi güvenli organizasyonlarımıza teslim edebilirsiniz. Eğer sizde hayal kırıklığı yaşamadan, güvenle Avrupa’yı gezmek, tatilinizi titizle planlanmış ellere emanet istiyorsanız detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. İlk kez ziyaret edilecek her yerde olduğu gibi özellikle Avrupa turları içinde en önemli nokta rehber hizmetidir. Peki Avrupa’yı rehberle gezme avantajlar nelerdir?

Avrupa turları rehber avantajları

Avrupa turları başladığı andan itibaren profesyonel rehberlik hizmeti başlar ve gezi rotası; gezilecek yerler, uygun fiyatlı yapılmış yeme içme organizasyonları ve alışveriş konusunda detaylı bilgileri rehberinizden edinebilirsiniz. Avrupa turları boyunca kafanızda bu tür planlamalar ile uğraşmak yerine gezinizin tadını çıkarabilirsiniz. Konaklama yapılacak olan bölgelerin özellikle seçildiği Avrupa turları rakipleri arasında fark yaratmakta. Peki Avrupa turları için vize işlemleri nasıl ilerler?

Avrupa turları vize işlemleri

Avrupa turları arasından katılmak istediğiniz turu seçersiniz ve başvuru formunu doldurmakla başlayabilirsiniz. Başvurunuzun ardından tüm detayları mailniz üzerinden sağlanan dönüşle öğrenmiş olacaksınız. Kayıt için izlenen yollar ise; seyahat sözleşmesinin misafir ve firmamız tarafından karşılıklı imzalanması ile süreç devam eder, bu aşamada dahil olmak üzere her aşamada yol danışmanlarımıza her sorunuz için ulaşabilirsiniz. Gezi için alınacak olan vize firmamız tarafından talep edilen evraklar ile yapılabileceği gibi, misafirlerimiz yol danışmanlarımız ile iletişim halinde olarak bireysel başvuruda ayabilirler. Yeşil pasaport, gri pasaport, diplomatik pasaport sahipleri vizeden muaftır. Tüm detaylar için iletişime geçebilir, pasaportunuz yoksa Avrupa turları başvurunuzdan sonra pasaporta da başvuru sağlayabilirsiniz. Yol danışmanlarımız sizleri gerekli bilgileri vererek yönlendireceklerdir.


İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.