KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Yurtdışı Turları

Çıkış Tarihi
YURTDIŞI TURLARI LİSTELENİYOR
 • İYİ SEÇİM!

  4 Gece 5 Gün Maldivler Turu

  Maldivler ya da resmî adıyla Maldivler Cumhuriyeti, Hint Okyanusu'nda 1.200 adadan oluşan bir devlettir. Hindistan'ın güneyinde ve Sri Lanka'nın yaklaşık 750 kilometre…
  5 Gün
  Ucak
  ---
  Detaylar
 • Kihaa Beach Maldivs

  Maldivler hakkında sizlere bilmeniz gerekenleri kısaca hatırlatmak isteriz. Öncelikle Unesco tarafından dünya üzerinde görülmesi gereken yerler arasında ilk sıralarda…
  6 Gün
  Ucak
  2.299
  Detaylar
 • Costa Fortuna İle Akdeniz Kıyıları Gemi Turu

  8 Gün
  Deniz
  1.600
  Detaylar
 • Costa Venezia Yunan Adaları Gemi Turu

  Costa Venezia ile 7 Gece İstanbul Hareketli Yunan Adaları Rodos & Girit - 2022
  8 Gün
  Deniz
  1.060
  Detaylar
 • Celestyal Olympia Yunan Adaları Gemi Turu

  Celestyal Olympia ile 3 Gece Kuşadası Kalkışlı Yunan Adaları Turu
  4 Gün
  Deniz
  400
  Detaylar


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Yurtdışı Turları Vizeli Vizesiz Yurtdışı Erken Rezervasyon Turları misafirlerine eşsiz bir tatil sunuyor!  Birden çok ilden çıkışlı Yurtdışı Erken Rezervasyon Turları Tatil Küpünde sizeri bekliyor.

Yurt Dışı Turları

Yurt dışı turları özellikle ilk kez yurt dışına çıkacak olan gezi severlere bir çok avantaj sunuyor. Dünya da bir çok kültür, doğal güzellik ve her kültürün kendine ait enfes lezzetleri mevcut. Bu dünyayı keşfetmenin yolu, özellikle pandemi sonrası ülkelerde yaşanan ekonomik sorunları düşünürsek yurt dışı turları olarak görülmekte. Peki neden yurt dışı turları ile yurt dışına çıkmalısınız ?

Yurt dışı turları avantajları

 • Yurt dışı turları diğer bireysel yurt dışına çıkışlardan daha ekonomiktir
 • Yurt dışı turları ile damak zevkinizi yenilersiniz
 • Herkesin zevkine uygun, farklı seçenekler ile yurt dışı turları bulmak mümkün
 •  Farklı kültürlerden arkadaşlar edinmek

Tüm bunlar yurt dışı turları nın avantajları başını çekiyor olsa da özellikle ülkemizden yurt dışına çıkışlarda vizeli ülkelerden vize almak ve prosedürler kişileri yormakta. Peki yurt dışı turları ndan size uygun olanı seçtiniz şimdi ne olacak?

Yurt dışı turu için gerekenler nelerdir?

Yurt dışı turları ile yurt dışına çıkacak her misafirimizin, mevcut geçerli bulunan pasaportlarının geçerlilik süresi en az 3 yıl olmalıdır. Ayrıca seyahat bitiminden sonra pasaport geçerlilik süreleri 6 ay daha olmalıdır.

AVRUPA TURLARIMIZDA, MULTİ SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR. Yeşil pasaport, gri pasaport, diplomatik pasaport sahipleri vizeden muaftır.

Tura başvuru yapacağım ama pasaportumun olmasına gerek var mı?

Tur başvurusu sırasında pasaporta gerek yoktur. Kayıt yaptırdıktan sonra pasaport başvurusu yapabilirsiniz.

Pasaportumu ne zaman çıkartmalıyım?

Pasaportunuzu tur kayıt işlemlerinizi yaptıktan sonra yapabilirsiniz. Seyahatinize en az 4 ay kala vize işlemleriniz başlayacağı için en az 3 yıllık pasaportunuzu temin etmeniz gerekmektedir. Pasaportunuzun tur tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerliliğinin olması gerekmektedir.

Pasaportumu nereden nasıl çıkartacağım?

Pasaport başvurunuzu bağlı olduğunuz il ve ilçenin Nüfus Müdürlüğünden yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Pasaport ve diğer prosedürler için şirketimizden bilgi alabilirsiniz.

Vize işlemlerini kendim yapabilir miyim?

İsteyen katılımcımız vize işlemlerini kendisi yapabilir ya da Avrupa Rüyası Vize Ekibi aracılığıyla başvurusunu yapabilir.

Yurt dışı turları ile seyahat etmek isteyen misafirlerimiz, ekip arkadaşlarımızı arayarak tüm sorularına cevap bulabilirler. Tabi ki yurt dışı turları sadece Avrupa ve vizeli ülkelere yok yurt dışı turları içinde pek çok seçenek mevcut.


İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.