KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Yurtdışı Tekne Turları

Çıkış Tarihi
YURTDIŞI TEKNE TURLARI LİSTELENİYOR


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Yurt Dışı Tekne Turları


Yurt dışı tekne turları özellikle son yılların favori tatil seçeneklerinden olan mavi tur gezi severlerin dikkatini çekmekte. Güneşin, tuzun, sonsuz maviliğin, serin gecelerin ve sıcak günlerin tadını çıkaracağınız yurt dışı tekne turları sizi davet ediyor. Uğrayacağınız limanlarda tanışacağınız şehirler ile yepyeni coğrafyalar ve tarihi değerler tanıyacaksınız. Bazen planladığınız tatil sizi dinlendirmekten çok daha da yorabilir. Tatiller sizi dinlendirmek, stresten uzaklaştırmak ve sizi sakinleştirmek yeni iş dönemine hazırlanmak amacı ile yapılsa da bazen sonuç böyle olmayabilir. Fakat tekne turları ile binalarla dolu hayatımızın doğa ile buluşmasını sağladığı için çok daha dinlendirici bir tatil fikri olabilir. özellikle yurt dışı tekne turları ile yeşil mavinin her tonuna doyacaksınız. Uzun uzun yüzerek, en güzel yemekleri tadacağınız tekneden inmek istemeyeceksiniz. Eğer yurt dışı tekne turları katılmak isterseniz size uygun olanı seçmeyi unutmayın, limanlara iniş hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir ve en az 6 aylık geçerli pasaportunuz olması en önemli şarttır. Her turun süresi ve şartları değişmektedir. Siz kendinize uygun olanı seçerek detayları öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. D vitaminine doyacağınız yurt dışı tekne turları ile çok eğleneceksiniz. Peki yurt dışı tekne turları için sağlanan genel hizmetler ve misafirlerden beklenenler nelerdir?

Yurt dışı tekne turları dahil olan hizmetler nelerdir?( seçtiğiniz tekne turuna göre dahil ve hariç olan hizmetler değişebilir)

 • Liman Vergileri
 • gemi de konaklama
 • Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları,
 • Gemideki her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar.
 • Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

HARİÇ OLANLAR:

 • Gemide alınacak bütün alkollü ve alkolsüz içecekler
 • Kara turları
 • Kişisel Harcamalar (kuru temizleme, doktor, telefon, internet, güzellik merkezi, spa hizmeti vs)
 • Gemi personel servis ücreti
 • Schengen vizesi ,Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Yurtdışı Çıkış Ücreti


Tam bir planlama ve muhteşem bir organizasyon ile ilerleyen yurt dışı gemi turları boyunca seçtiğiniz turun tüm bilgileri ve tur akışı ile ilgili bilgileri net olarak alacağınız bir yönlendirme olacaktır. Oteller ve pansiyonlarla sınırlı kalmak istemiyorsanız, kendinize iyi bir anı ve ya eşiniz, sevgiliniz ile özel bir zaman yaşamak istiyorsanız yurt dışı tekne turlarına bir şans tanıyın. Tüm turlar ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.