KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

29 Ekim Gezi Turları


29 Ekim Gezi Turları katılmanız halinde kendinize özel bir hediye vermiş olacaksınız. Peki nereye gideceğim? Bilet mi alacağım? Nerede ineceğim? Nerede konaklayacağım? Nasıl transfer sağlayacağım? Nadi bir şekilde ulaştım peki sonra nereye gideyim? Nereyi göreyim? Aklınızı kurcalayan birçok soru oluştu bir anda cevapları ise tam anlamı ile sizde olmadığını düşünüyorsunuz. Bu soru ve sorunları sizin yerinize düşünen birilerinin olduğu ve doğru planlamayı yaptığını bilerek sadece gezinize odaklanacağınız etkinliklere dahil olabilirsiniz.

Günübirlik te olsa konaklamalı da olsa tatil planı yapmak yorucu bir süreç özellikle aile ile memnun etmek istediğiniz insanlar ile bu tür organizasyonlar da planlama yapmak güçleşiyor. 29 Ekim gezi turları ile kafanızı karıştıran birçok noktayı açıklığa kavuşturabilirsiniz. Açıkçası birde tabi ki bu planlamasını yapmaya çalıştığınız gezinin ekonomik boyutu var. Burada devreye 29 Ekim gezi turları giriyor ve size kısa ama muhteşem bir gezi fırsatı sunuyor.

Tur daha uygun fiyatla sizin planladığınızdan daha dolu bir program ile sizi kafanızdaki tüm soru işaretlerinden kurtarıyor. Zaten bin bir zorlukla zaman ve bütçe yarattığınız tatiliniz için 29 Ekim Gezi Turları biçilmiş kaftan olarak karşınıza çıkıyor, çünkü sizin için en ince ayrıntısına kadar yapılmış planlamalar ile gittiğiniz yöre ile ilgili tüm bilgiler ve tecrübemiz ile hiçbir muammaya mahal vermeden size çok özel bir tatil sunuyoruz. Hayatın her alanının başlı başına yorucu olduğu, savaş gerektiren bir serüven olduğu ortada. İnsanlar yapacakları turlardan hayatın karmaşasının dışına çıkıp yeni kültürel, tarihi ya da doğalgüzellikler ile tanışıp yeni yerlerle tanışmanın tadına varabilecekleri bir hizmet istemesi elbet çok olağan bir istek. Çıktığınız gezi turu size yeni sorunlar çıkartmak yerine sizi heyecanlandırmalı.

Kendinizi geziniz boyunca ve geziniz bittikten sonra mutlu hissetmelisiniz 29 Ekim Gezi Turları sırasında nereye gidilir nerede yemek yenir gibi hiçbir soru işaretini düşünmenize gerek kalmıyor. Sizin yerinize 29 Ekim gezi turları’nın profesyonelce bu tür tüm planlamalar yapılmış haliyle karşılaşıyorsunuz. Siz ve sevdiklerinize ise turun tadını çıkarmak, yeni yerler güzellikler görmenin keyfi kalıyor.İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.