KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Kartalkaya Otel Fiyatları


Kartalkaya Otel Fiyatları

Bolu Kartalkaya, Türkiye'nin doğu Karadeniz bölgesinde yer alan bir kayak ve dağ turizmi destinasyonudur. Bolu ilinin Köroğlu ilçesine bağlı olan Kartalkaya, yılın her mevsiminde ziyaretçilerine keyifli vakit geçirme imkanı sunmaktadır. Yüksek rakımlı dağları ve kayak pistleri ile ön plana çıkan Kartalkaya, kış aylarında dağ turizmi açısından en popüler yerlerden birisidir. Bolu Kartalkaya, kışın yoğun nüfusu ve hareketliliği ile dikkat çekmektedir. Kayak ve dağ turizmi dışında, Kartalkaya'da yaz aylarında da yaylalar, orman yürüyüşleri gibi açık hava etkinlikleri de yapılmaktadır. Bolu Kartalkaya, konaklama için de birçok otelde ve pansiyonlarda konaklama imkanı sunmaktadır. Ocak ayında kişi başı 7623 tl’den başlayan otel fiyatları dönem içinde farklılık göstermektedir.


Kartalkaya Palazzo Otel Fiyatları

Kartalkaya Palazzo Otel, 106 adet Deluxe Oda, 32 adet Suite Oda, 3 adet Luxury Palazzo Chalets ve 1 adet King Suite olmak üzere toplam 142 odadan oluşmaktadır. Deluxe Odalar 45 metrekare büyüklüğündedir ve tek bir geniş odadan oluşurlar. Junior Suit odaları 50 metrekare büyüklüğündedir ve odanın içinde cam önünde jakuzi bulunmaktadır. Deluxe Suit odaları 55 metrekare büyüklüğündedir ve odanın içinde cam önünde jakuzi ve elektrikli dekor şömine bulunmaktadır. Grand Suit odaları 80 metrekare büyüklüğündedir ve odanın içinde cam önünde jakuzi ve elektrikli dekor şömine bulunmaktadır. Otel, ayrıca skipass hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmet, otel müşterilerine 9 adet lift ve 15 adet pist kullanımı için sınırsız ve ücretsiz hizmet verir. Otel, ayrıca liftler, kayak malzemesi kiralama ve kayak okulu, toplantı merkezi gibi hizmetler de sunmaktadır.

Superior Oda: 4400₺ den başlamaktadır.

Kartalkaya Butik Otel

Bolu Kartalkaya bölgesi, Türkiye'nin en popüler kayak merkezlerinden biri olarak bilinir. Yüksek tepeler ve dağların çevresinde bulunan Kartalkaya, kış aylarında oldukça popüler olmaktadır. Bölgede bulunan oteller, tatilcilere kaliteli konaklama hizmetleri sunmaktadır. Bu oteller arasında, lüks ve butik oteller de mevcuttur. Butik oteller, samimi ve arkadaşınızın evinde konaklıyormuşsunuz havasını veren atmosferler sunmaktadır. Bu otellerin mutfakları, lezzetleriyle de tatilcileri memnun etmektedir. Bölgede 13 kayak pisti bulunmaktadır ve Türkiye'nin en uzun kayak pisti olan Kartalkaya pisti, 1300 metre uzunluğundadır. Kartalkaya, sezon boyunca yoğun bir hizmet vermektedir ve farklı bütçelere uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Rezervasyon imkânları da mevcuttur, bu sayede her kesimden tatilci bölgede konaklamaya ulaşabilmektedir. 2 Kişilik standart oda fiyatı gecelik 1913 tl’den başlamakta ve dönemsel olarak farklılık göstermektedir.
İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.