KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Uludağ Turu


Uludağ Turu

14.01.2023

Uludağ Turu

14.01.2023

Uludağ Kayak Turu; Uludağ, kayak ve snowboardun yanı sıra buz pateni ve kızak gibi diğer kış sporları için de popüler bir destinasyondur.

Uludağ kayak turları ile Uludağ'a kano gezisi yapmayı planlıyorsanız, dağa yalnızca kar örtüsünün kayak ve diğer kış sporları için yeterli olduğu kış aylarında erişilebildiğini bilmeniz önemlidir. Uludağ kayak turunda konaklama seçenekleri sunan birkaç kayak merkezi bulunmaktadır. Bu tatil köyleri genellikle oteller, apartmanlar ve dağ evleri dahil olmak üzere çeşitli konaklama seçeneklerine sahiptir. Bazı kayak merkezlerinde daha fazla alan veya tam donanımlı bir mutfak rahatlığı isteyen ziyaretçiler için iyi bir seçenek olabilecek kiralık birimler de mevcuttur.Günübirlik Uludağ Turu

Günübirlik Uludağ kayak turları, Bursa'nın en popüler kayak merkezlerinden biri olan Uludağ'da yapılan kayak turlarıdır. Günübirlik Uludağ Turuna katılım için kayak malzemesi ve günlük bilet gereklidir. Bazı turlar ayrıca yolculuklar ve yemek dahil olabilir. Günübirlik kayak tur sırasında, Uludağ'daki kayak pistlerinde profesyonel rehberler eşliğinde kayak yapma imkânı. Pistler, tüm seviyeler için uygun olacak şekilde düzenlenmiş ve rehberler, deneyimsiz kayakçılar için eğitim verirler. Günübirlik Uludağ kayak turları, yılın neredeyse tümünü koruyan, ancak en popüler zamanları aralıkta yaşadıkların mart ayına kadar olan kış sezonudur. Bu dönemde hava sıcaklığının düşük olacağından, kayak yapmak için en uygun zamanlardır. Eğer kayak yapıyorsa ve doğa ile iç içe bir tatil yapmak istiyorsanız, günü birlik Uludağ kayak turları tam size göre olabilir.

Uludağ Turları 2 Gece 3 Gün

Uludağ turları genellikle 2 gece ve 3 gün sürer ve Uludağ'ın farklı yerlerini ziyaret ederler. Bu turlar genellikle konaklama, yemekler ve Uludağ'ı keşfetme imkânı sunar. Uludağ Turları 2 Gece 3 Gün, Uludağ'ın doğal güzellikleri, yaylaları ve tarihi yerlerini keşfetme fırsatı sunar. Bu turlar genellikle Uludağ milli parkını, termal su kaynaklarını, yaylaları ve tarihi yerleri ziyaret etmeyi içerir. Bu turlar ayrıca Uludağ'ın yüksek rakımlı yerlerinde kayak yapma imkânı sunabilir. Uludağ Turları 2 Gece 3 Gün, Uludağ'ı ziyaret etmek isteyenler için popüler bir seçenektir. Bu turları satın almak için tur şirketlerine veya tur rehberlerine danışabilirsiniz. Tur fiyatları genellikle konaklama, yemekler ve ziyaret edilecek yerler gibi faktörlere göre değişebilir. Önceden rezervasyon yaptırarak tur fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Fiyatları ise Uludağ turları 2 gece 3 gün fiyat ortalama 4.000 şeklinde olmaktadır. Fakat siz detaylı bilgi almak için tur şirketleri ile iletişime geçin
İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.