KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Kartepe Turu Günübirlik


Kartepe Turu Günübirlik

Kartepe Kayak Merkezi, Kocaeli İlinin Kartepe ilçesinde bulunan, İzmit Körfezi ile Sapanca Gölü arasında yer almaktır. Günübirlik Kartepe Kayak Turu organizasyonumuza başlamak üzere sapanya doğru hareket ediyoruz. Araç içerisinde Kahvaltımızı dağıttıktan sonra eğlence dolu yolculuğumuz içinde gerekli molalarda verilerek İlk olarak Bölgenin İncisi Denilebilecek Güzellikteki Kartalkaya Kayak Merkezi`ne ulaşıyoruz. Rehberimiz bölgeyle ilgili bilgi verdikten sonra Kartepe'nin sahip olduğu zemin ve aldığı kar yağışı miktarı ve bu karın kayak yapmaya elverişli olması nedeniyle kayak yapmak isteyen yerli ve yabancı turistlere çok güzel dakikalar yaşatmak için sizi bekliyor. Kartepe de dileyen misafirlerimiz telesiyejlerden yararlanabilir dileyen misafirlerimiz ise serbest zamanlarında atv kiralayabilir, jeep safari yapabilir.


Kartepe turu günübirlik fiyatı, 389TL dir.

Sapanca Kartepe, İstanbul'un batısında yer alan Marmara Bölgesi'nde yer alır ve İstanbul'a ulaşımı kolay bir yerdir. Sapanca Kartepe, doğal güzellikleri ve rahatlatıcı havası ile popüler bir yazlık ve tatil beldesi olarak bilinir. Sapanca Gölü, Sapanca'da en popüler turistik yerlerden birisidir. Göl, doğal güzellikleri ve yılın her döneminde ziyaret edilebilecek bir yerdir. Ayrıca Sapanca'da Kartepe Dağı da popüler bir yerdir. Dağ, yüksekliği 1.550 metreyi bulan bir volkanik dağdır ve dağdan manzaraları izlemek için yürüyüş ve dağ bisikleti gibi aktiviteler yapılabilir.Sapanca'da ayrıca çeşitli doğal parklar ve rekreasyon alanları da bulunur. Örneğin, Sapanca'da Doğa Parkı, Kültür Parkı ve İslami Park gibi yerler bulunur. Bu parklar, doğa ve bitki örtüsü ile çevrili ve yürüyüş ve picnic gibi aktiviteler için uygundur. Sapanca'da ayrıca çeşitli yöresel yemeklerin yapıldığı restoranlar ve çeşitli alışveriş yerleri de mevcuttur. Sapanca Kartepe, İstanbul'dan ulaşımı kolay olması nedeniyle yılın her döneminde ziyaret edilebilir. Ancak en popüler ziyaret dönemleri yaz aylarıdır, çünkü Sapanca'da sıcak ve güneşli hava koşulları nedeniyle yüzme ve plaj aktiviteleri yapılabilir.

Sapanca Kartepe Bungalov, Türkiye'nin Sakarya ilinin Sapanca ilçesinde yer alan bir tatil bungalovudur. Kayak pistleri ve doğal güzellikleri ile bilinen bir dağlık tatil bölgesi olan Kartepe'nin yakınında yer almaktadır. Bungalov, muhtemelen mutfak, oturma odası ve açık alan gibi olanaklarla bölgede vakit geçirmek isteyen tatilciler için konaklama imkanı sunmaktadır. Detaylı bilgileri internet sitemizden ögrenebilirsiniz.
İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.