KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Uludağ Kayak Turu


Uludağ Kayak Turu

14.01.2023

Uludağ Turları 1 Gece 2 Gün

Uludağ'a gidecek yolculuk öncesi valizlerini bölgenin şartlarına göre hazırlamalıdır. Sıcak tutacak bot ve mont ile kalın çorap mutlaka yanınızda olmalı. Soğuk havada oluşacak cilt problemleri için nemlendirici ve dudak nemlendirici de valizinizde yer almalı. Kar ışığı gözünüzü yoracağı için Uludağ'a giderken güneş gözlüğünüzü mutlaka yanınıza almalısınız.

Uludağ turları 1 gece 2 gün olacak turlarda, 2.780₺ olmak üzere içerisine dahil olanlar Araç İçi Sandviç + İçecek, 1 Gece Konaklama, 2 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği, Profesyonel Rehberlik, Lüks Araçlar ile Ulaşım, Seyahat Sigortaları, Milli Park Girişleri, Araç İçi İçecek İkramı, Programda Belirtilen Geziler, Araç İçi Profesyonel Tanıtımlar


Uludağ Tatil Turları

Uludağ, Bursa'da bulunan bir dağ beldesidir. Kayak ve diğer kış sporlarının yanı sıra yaz aylarında yürüyüş ve doğa turizmi için popüler bir destinasyondur. Uludağ'a genellikle konaklama, ulaşım ve kayak ya da yürüyüş gibi aktiviteleri içeren tatil paketleri sunan birçok Uludağ tatil tur operatörü vardır. Bazı Uludağ tatil turları ayrıca yemekleri, rehberleri ve diğer olanakları içerebilir. Uludağ'a tatil yapmak istiyorsanız, bölgeye paket sunan Uludağ tatil tur operatörlerini internette araştırabilir veya daha fazla bilgi için bir seyahat acentesine başvurabilirsiniz.

Uludağ Tatil Turları Konaklamalı

Uludağ'da tatil turları konaklamalı yapmak isteyenler, konaklama seçeneklerini inceleyerek tatil planlarını yapabilirler. Önceden rezervasyon yaptırmak, tatil dönemlerinde yoğunluk nedeniyle özellikle tavsiye edilir. Uludağ tatil turları konaklama seçenekleri arasında otel, pansiyon ve apart oteller bulunmaktadır. Otel ve apart otel seçenekleri, yüksek konfor ve hizmet standartları ile tatilcilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Pansiyon seçenekleri ise daha sade ve uygun fiyatlı konaklama imkânı sunmaktadır. Ayrıca, Uludağ'da kamp yapma imkânı da mevcuttur.

Tatil turları genellikle otel veya apart otel konaklaması dahil olmak üzere, Uludağ'da yapılabilecek aktiviteler ve gezilecek yerleri kapsayan paketler sunmaktadır. Tur şirketleri, tatilcilerin ihtiyaçlarına göre özel tatil paketleri de hazırlayabilirler. Uludağ tatil turlarının içeriği ve konaklama seçenekleri, tur şirketine göre değişiklik gösterebilir.
İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.