KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Kaz Dağların da Oteler


Kaz Dağların da Oteler

Kaz Dağlarında yer alan otellerin çoğu doğayla iç içe olacak şekilde tasarlandı ve yapıldı. Bu oteller, dağ manzaralı odalar ve genellikle orman içinde yer almaktadır. Bazı oteller, termal suların ve sağlıklı yaşam tarzının ön plana çıktığı spa merkezlerine de sahiptir. Kaz Dağlarında yer alan otellerin fiyatları, hizmetlerine ve konumlarına göre değişmektedir. Örneğin, dağların daha merkezi bölgelerinde yer alan oteller genellikle daha pahalıdır, ancak dağların daha uzak bölgelerinde yer alan oteller daha uygun fiyatlı olabilir. Ayrıca, Kaz Dağlarında yer alan otellerin çoğu sezonluk indirimler sunmaktadır. Eğer Kaz Dağlarında bir tatil planlıyorsanız, otellerin hizmetlerini ve fiyatlarını karşılaştırarak en uygun seçeneği bulabilirsiniz.


Kaz Dağları Termal Otel

Kaz Dağları'nda termal otel, konuklarına kaplıcalar ve diğer spa olanakları sunan birkaç termal otel bulunmaktadır. Bu oteller, doğal bir ortamda dinlenmek ve gençleşmek isteyen gezginler için popüler bir seçimdir.

- Ramada Resort Kazdağları Termal ve Spa

- Kazdağları Allıe Termal Spa

- 1774 Kazdağı Termal Spa

Hattuşa Vacation Thermal Club Kazdağları

Şirin tatil beldesi Akçay'da yer alan Hattuşa Astyra Thermal Resort & Spa; Edremit Devlet Hastanesi'ne 14 km., Kipa Alışveriş Merkezi'ne 12 km., Balıkesir Şehir Merkezine 99 km., Akçay Limanı'na 4 km., Akçay Otogarı'na 5 km. ve Edremit Körfez Havalimanı'na 20 km. mesafededir. Studio Double 35m2, ₺ 2.180 şeklindedir. Ücretsiz erken giriş (09:00 sonrası) odadaki tüm misafirler için geçerlidir. Ücretsiz geç çıkış (14:00’e kadar) olmaktadır. Hattuşa Astyra Thermal Resort & Spa, çağdaş bir havaya sahip konforlu odalarında; kablosuz internet, mutfak, kettle, LCD TV, uydu yayını, kanepe ve balkon bulunuyor. Yüksek derecedeki sıcaklığı ve içerdiği yüksek mineral değerleri ile "termomineralli" olma özelliğine sahip suyu sayesinde tesis, misafirlerine sağlık dolu bir tatil vadediyor. Hattuşa Astyra Thermal Resort & Spa, çağdaş bir havaya sahip konforlu odalarında; kablosuz internet, mutfak, kettle, LCD TV, uydu yayını, kanepe ve balkon bulunuyor. Yüksek derecedeki sıcaklığı ve içerdiği yüksek mineral değerleri ile "termomineralli" olma özelliğine sahip suyu sayesinde tesis, misafirlerine sağlık dolu bir tatil vadediyor.
İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.