KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Ankara Çıkışlı Eskişehir Turu


Ankara Çıkışlı Eskişehir Tur Firmaları

Ankara Çıkışlı Eskişehir Turu siz değerli misafirlerini şehri keşfetmeye davet ediyor. Eskişehir konumu itibari ile komşu olduğu şehirler arasında bölgenin en kalabalık ve en gösterişli şehridir. Şehir ziyaret edilecek yerler konusunda o kadar zengin ki insan şehri yaşamaya gezmeye doyamıyor. Ankara çıkışlı Eskişehir turu boyunca şehir içinde bir çok kültürel alan göreceksiniz. Müzelerden, özel alışveriş noktalarına birçok seçeneği olan Eskişehir de gezilecek yerler nelerdir?

Eskişehir’de gezilecek yerler nelerdir?

Tarihi odun pazarı olarak geçen bölgede gezilecek farklı birçok nokta var bunlardan bazıları; odun pazarının içinde bulunan rengarenk mimarisi ile odun pazarı evleri, kurtuluş müzesi, arasta çarsısı, Atlıhan el sanatları çarsısı olarak sıralanabilir. Odun pazarı içinde şehrin simgesi olan lüle taşından yapılan ürünlerin sergilendiği ve satıldığı bir çok küçük hediyelik mağazası da mevcut. Eskişehir de bir çok müze de mevcut elbet en bilineni bal mumu müzesi fakat bunun yanında çağdaş cam sanatları müzesi ve başka bir çok müze de mevcut.


Eskişehir'e geldiğiniz anda gördüğünüz şehir sizi biraz şaşırtabilir çünkü, şehirde hissedeceğiniz hava tam bir Avrupa şehri duygusu, bu duyguda porsuk çayında salınan gondollarında etkisi büyük. Eskişehir’de gezilecek yerler konuşulurken elbet atlanmaması gereken yerlerden biri de adalar bölgesi. Bunun dışında Sazova parkında dünyanın en önemli mimari eserlerinin minyatürlerinin sergilendiği bölümden tutunda, eti su altı dünyasına kadar onlarca alan bulunuyor. Kısacası Eskişehir’i sınırlı bir zaman diliminde gezecekseniz günübirlik tur ile gezmeniz en doğrusu nedeni ise şehirde gezilecek noktanın fazla olması.

Ankara çıkışlı Eskişehir turu neden dahil olmam gereken bir etkinlik?

Özellikle günübirlik gezilerde yakın bir şehre bile gidiyor olsanız yani Ankara dan Eskişehir e bile gitseniz zorlanmanız olası. Bunun nedeni de gittiğiniz şehrin yabancısı olmanız ve zaten kısıtlı olan zamanınızı tam olarak planlayamama durumunuz. Şehir oldukça özel, gezilecek yeri çok, tadılacak lezzeti bol bu yüzden şehrin özel noktalarına uğrayabilmeniz tam olarak Eskişehir turunun hakkını vermek adına ilk ziyaretinizi tur ile yapmak daha cazip hale geliyor. Ankara çıkışlı günübirlik Eskişehir turu siz değerli misafirleri için her şeyi planlayarak en verimli ve güzel günü geçirip evinize mutlu döneceğinizin garantisini veriyor.
İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.