KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Ankara Çıkışlı Günübirlik Deniz Turları


Ankara çıkışlı günübirlik deniz turları sıcak yaz günlerinde misafirlerine günübirlik tuz kokusu ile buluşma fırsatı sunuyor. Maalesef iş hayatı, sağlık sorunları, denize olan uzaklık ya da ekonomik sebeplerden ötürü bir çok kişi özellikle denize kıyısı olmayan şehirlerde yaşayan kişiler yazın sadece sıcaklık ve nemini yaşamak zorunda kalıyor. Oysa yaz mevsiminin neşesi ve ortalığa saçtığı umutlar da var. Ayağınıza değen sıcak kumların üzerinden geçerek serin tuzlu suya adım atmak ise tam bir huzur duygusu.

Aslında bize hayatta her şeyin özellikle her kötü anın her acının bir adım serin su mesafesinde olduğunu hatırlatmıyor mu? Dalgalar kıyıdaki küçük çakıl taşlarını döverken çıkardığı sesin özgüvenini kim görmezden gelebilir ki? Kendinizi suya bıraktığınız andan, denizin içinde attığınız her adıma su sizi ne kadar hafif hissettiriyor değil mi? Hele birde bu anları sevdiklerinizle paylaşmak yok mu? Ne daha iyi gelebilir ki insana bir günde olsa gürültüden uzak kendini serin sulara bırakmak.


Hayata günübirlikte olsa bir mola vermek. Bazen savaş yerinden uzaklaşmak gerekirmiş ya muharebeyi analiz edebilmek için, bu da öyle bir şey her an bir savaş içinde olduğumuz işimiz, okulumuz ve akan hayattan bir günde olsa uzaklaşmak savaşa daha iyi yapılmış bir analizle dönmemizi sağlamaz mı?

Ankara çıkışlı günübirlik deniz turları ile sizde deniz dalgalarının ritmiyle bütünleşip bir günlüğüne karmaşalarınızdan uzaklaşacak, sevdiklerinizle cebinizi de yormayacak, yeni dostlar edinebileceğiniz sizler için en ince ayrıntısına kadar organize edilmiş turlarımızla kısa bir mola da yazın tüm neşesi ve içtenliğini tadacaksınız.

Tur boyunca tecrübenin bu tür organizasyonlarda ne kadar önemli bir detay olduğunu fark edecek ve bu turdan mutlu döneceksiniz.
İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.