KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Ankara Çıkışlı Turlar


ANKARA ÇIKIŞLI TURLAR

Ankara çıkışlı turlar ile yeni şehirler görebilir, kendinize geziler hediye edebilirsiniz. Sevdiklerinizle vakit geçirebilir, kendinize vakit ayırabilirsiniz. Ülkemizin her bir köşesi farklı doğal güzellikler barındırıyor, farklı medeniyetlerin izlerini taşıyor. Tarihi, kültürel ve doğal güzellikler ile dolu olan ülkemizi keşfedebilirsiniz. Ankara çıkışlı turlar sizlere hem günübirlik hem konaklamalı ayrıca hafta içi ve hafta sonu olmak üzere tur hizmeti veriyor.Ankara Çıkışlı Hafta İçi Günübirlik Turlar

Ankara çıkışlı hafta içi günübirlik turlar misafirlerine alışılmışın aksine sadece hafta sonu değil, hafta içi de gezintiler yapabilirsiniz. Her meslek özellikle hizmet sektörü çalışanları izinlerini genelde hafta sonu değil hafta içi günlerde kullanırlar. Bunun nedeni ise hafta sonları hizmet sektöründe artan taleptir. Bunun yanında zaman problemi olmayan kişiler içinde Ankara çıkışlı hafta içi günübirlik turlar daha caziptir çünkü hafta sonunun kalabalığı olmadan gezi içinde planlanan yerleri daha keyifli gezebilirler. Tur boyunca günübirlik olarak şehirler ve gezinin yapıldığı bölgelerin can alıcı noktaları gezilir, yöresel lezzetleri tadılır.

Kısacası hafta sonu çalışıyorsanız ve gezileri daha sakin günlerde yapmak isterseniz Ankara çıkışlı hafta içi günübirlik turlar sizleri davet ediyor. Peki sadece günübirlik turlarla mı hizmet veriyoruz? Tabi ki hayır, günübirlik turların yanında konaklamalı tur hizmetlerimizde mevcut. Örneğin sonbaharın her renginin yer yüzünde yer bulduğu konaklamalı Sapanca turları sizlere konaklama hizmeti ile bir tur vadediyor.

Konaklamalı Sapanca Turları

Konaklamalı Sapanca Turları boyunca bölgeye ulaşım, konaklama ve nerede ne yiyeceğim, nasıl bir gezi rotası izleyeceğim sorularını düşünmeden sadece geçireceğiniz keyifli vakitlere dikkatinizi verebilirsiniz. Tur boyunca Sapanca gölü etrafında yapacağınız gün doğumu ve batımı keyiflerini düşünebilirsiniz. Sizler için en güzel konaklama bölgelerini araştırır, farklı oda seçenekleri ile konaklama imkanı sağlayabiliriz. Konaklamalı sapanca turları ile her mevsim doğa harikası olan Sapanca’nın doğası ile bütünleşebilir, mükemmel anılar biriktirebilirsiniz. Justinianos Köprüsü’nü ziyaret edebilir, Serdivan Gölpark’ta yürüyüşler yapabilirsiniz.

Her ne kadar balon turları Kapadokya ile özdeşleşmiş olsa da Sapanca’da da balon turları mevcut ve daha makul ücretleri var. Sapanca’da göl kenarında çayınızı yudumlarken bu tatlı su gölünün manzarasında kendinizi bulacaksınız. Konaklamalı turlar, günübirlik olarak planlanan turlara göre daha geniş bir zaman dilimine yayılması nedeni ile daha geniş bir planlama alanı yaratmaktadır. Bu sebepler ile size tecrübeli ekibimiz ile çok güzel bir tur programı hazırladık. Siz değerli misafirlerimizi Konaklamalı Sapanca Turları ile güzel bir tatil organize ediyoruz.İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.