KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Ankara Kalkışlı Günübirlik Turlar


Ankara kalkışlı günübirlik turlar da şehrin yoğunluğundan sıkılan kendinize, her gün aynı şeyleri yapmaktan bunalmış ruhunuza belki de zor bir sürecin ardından yakaladığınız bir başarı için ya da sadece yeni yerler keşfetme heyecanı ile kendinize edeceğiniz en güzel hediye olacak.

Tur süresince ülkemizin farklı güzelliklerini, kültürlerini, doğa harikalarını, tarihi yerlerini keşfedecek ve bölgenin en leziz tatlarını deneyeceksiniz. Kent yaşamı yılın dönemi oldukça zor kentin karmaşası, içine tıkıldığımız çok katlı binaların içindeki kutularımız bazen bizi oldukça yoruyor.


Hep bir akışın, koşturmanın, bir yetişme telaşının varlığı herkesi yormakta bazen de bu koşuşturma içinde kendimizi sevdiklerimizi unutmamıza neden olmakta.Sahi en son ne zaman arkadaşlarımızı yanımıza alıp ilk defa göreceğimiz bir şehrin sunacağı deneyimlere kapılarımızı açtık, ne zaman ailemiz ile yeni bir yeri ilk defa görmenin heyecanını paylaştık. Diyelim ki bunları geçmiş yıllarda yaptık peki bu içinde bulunduğumuz zaman da? Son yıllarda yaşadığımız bizim sevdiklerimizi bizden alan, bizi yalnızlığa mahkum eden, eksilten pandemiden sonra tüm dünya ile paylaştığımız şu günler de en son ne zaman sevdiklerimize ve kendimize vakit ayırdık? Tüm bu karmaşanın içinde eğer cevaplarınız, size kendinize ve sevdiklerinizle yeni paylaşımlar yapmaya davet ediyor keyifli vakitler geçirmeniz yönünde bir şeyler fısıldıyorsa.

Ankara kalkışlı günübirlik turlar tam da sizin için hem yeni tanışlar edinerek heyecanları paylaşmanın hem de ekonomik olarak şahsi aracınız ile kendi başınıza yapacağınız bir geziden daha ucuza mal edeceğiniz bu gezintiler hayatın karmaşıklığı, koşturması içinde size bir mola verirken, ailenizi de mutlu edecek.

Ankara kalkışlı günübirlik turlar ile bir gün boyunca yeni yerlerle ilk kez karşılaşma heyecanını bizimle paylaşacak ve gidilen bölgenin en özel yerleri ziyaret edilecek en özel lezzetleri tadacaksınız. Tur boyunca yalnızlığımıza gömülmek zorunda kaldığımız günlerin yerine yeni anılar biriktirecek ve gündelik meşgalelerimizden bir günlükte olsa arınma fırsatı bulduğunuza mutlu olacaksınız. Sizde kendinizi ve sevdiklerinizi Ankara kalkışlı günübirlik turlarla kısa bir mola ya davet ederek eksik kalan anları tamamlamak ve bu anların parçalarını eşsiz manzaralara karşı içilen çayın, sohbet mezesi eşliğinde birleştirmek istemez misiniz?
İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.