KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Ankara Kapadokya Turu Günübirlik


Ankara Kapadokya Turu Günübirlik Gezi Rehberi


Ankara Kapadokya Turu Günübirlik olarak sizleri davet ediyor. Ankara Kapadokya Turu boyunca doğanın nasıl harikalar yarattığına, insanoğlunun ise zarar vermeden nasıl kendine bir yaşam kurabildiğine şahit olacaksınız. Tur da sizleri bekleyen pek çok özel an saklı olacak. Hepimiz kısa uzun fark etmez tatillere bayılırız. Hayata kısa molalar vermek hepimize iyi gelir, hayatın yüklediği sorumlulukları birkaç günlüğüne de olsa sırtımızdan indirip bir kenara koymak iyi hissettirir. Fakat bazı zamanlarda bu durum pek mümkün olamayabilir.

Ankara Kapadokya Turu Günübirlik bir gezi olması nedeniyle sizlerin zamanına uyum sağlar. Tur boyunca sizin için planlanan özel aktiviteler sayesinde elinizde telefon bir sonra ki rotayı araştırıp zamanlamayı planlamak için çaba harcamaktan kurtulursunuz. Kapadokya bölgesi tüm dünyadan yılın her mevsimi çok sayıda ziyaretçi alan bir yerdir. Buna rağmen ülkemizde olan çoğu güzelliği görmeye fırsatımız ve ekonomimiz elvermediği gibi Kapadokya içinde aynı etkenler geçerlidir. Fakat Ankara Kapadokya Turu size bu imkanı sağlıyor ve siz değerli misafirlerini Kapadokya ‘nın dokusuna, yaşanmışlıklarına, doğasına ve kültürüne aşık olmaya davet ediyor.Ankara Kapadokya Turu Günübirlik olduğu için gözünüzü korkutmasın bir günde neresi gezilir ki demeyin. Bölgeyi iyi tanıyan deneyimli ekibimiz sizler için gezilecek tüm noktaları ve ayrılacak süreleri en ince ayrıntısına kadar planlamış durumda. Size sadece vadilerin seyrine, turuncu gökyüzünde sabahın ilk ışıklarına karışan balonları izlemenin keyfini düşünmek kalıyor. Bölgede bulunan peri bacaları o kadar büyüleyici ki yöre de bu konuda yüzlerce efsane doğmasına neden olmuşlar. Sizde gördüğünüz manzaralar karşısında efsanelerin ne kadar haklı sebeplerle ortaya çıktığını anlayacaksınız. Kapadokya efsanelerin şehri; büyülü atmosfer ile tanışmaya hazır olun. Her duyduğunuz efsane yürüdüğünüz yollarda gözünüzde canlanacak, kendinizi efsanelerin parçası olarak hissedeceksiniz.Kapadokya da gezilip görülmeye değer onlarca yer var, birkaçı simge haline gelse de; bölge el yapımı dokuma halıları, şaraphaneleri, çömlek atölyeleri, uçsuz bucaksız vadileri başta olmak üzere birçok farklı aktivite de bulunmakta. Atv turları, atla safari gibi farklı imkanlar da var. Üçhisar kalesine ulaşmak için biraz merdiven tırmanmak gerekse de kaleye çıktığınızda gördüğünüz güzelliğe değdiğini fark edeceksiniz.İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.