KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Beypazarı Abant Gölcük


Beypazarı Abant Gölcük

Beypazarı Abant Gölcük, Bolu ilimizin Beypazarı ilçesi sınırları içinde yer alan bir göl manzaralı turistik bir yerdir. Beypazarı Abant Gölcük, İstanbul'a 200 km, Ankara'ya ise 100 km uzaklıktadır. Gölün etrafında birçok otel, pansiyon ve konaklama tesisleri bulunmaktadır. Gölün etrafında yürüyüş yapmak, bisiklet sürmek ve doğayı keşfetmek gibi aktiviteler de yapılabilir. Ayrıca göl kıyısında yer alan çeşitli restoranlar, kafeler ve lokantalar da ziyaretçilere hizmet vermektedir. Beypazarı Abant Gölcük, yılın her mevsimi ziyaret edilebilen güzel bir yerdir.

Beypazarı Turu Günübirlik

Beypazarı'nın Güzelliklerini Keşfetmeye Gidiyoruz. Beypazarı Abant Gölcük Turu'muzda, Beypazarı Gümüşçüler Çarşısı, Alâeddin Sokak, Nallıhan Kuş Cenneti, Abant Gölü, Tabiat Parkı, Abant Köy Pazarı, Gölcük Milli Parkı Gibi Bir Çok Noktayı Profesyonel Rehberimiz Eşliğinde Gezilmektedir. Hem tarihi evleri hem de doğal güzellikleri ile ön planda olan Beypazarı`na ulaşırız. İnözü vadisinde yapacağımız yöresel sabah kahvaltı ( Ekstra ) sonrası gezimize başlıyoruz. Evliya çelebinin de seyahatnamesinde yer verdiği Beypazarı yerli ve yabancı turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği yerdir. Gezimiz sırasında bölgenin meşhur 80 katlı baklavası olmazsa olmaz havuç ve karadut suyu, yaprak sarması ve maden suyunun tadına da bakıyoruz. Tarihi konakların arasında gezerken el sanatları alışverişi de yapıp sevdiklerinize hediyelik eşyalarda alabilirsiniz. Ardından Abant`a hareket. Yol güzergahı üzerinde `Kuş Cennetine` uğrayıp Nallıhan ilçesi istikametinden Abant`a ulaşıyoruz.

Kişibaşı fiyat 370TL dir.

Ankara çıkışlı Beypazarı turu

Beypazarı, Türkiye'nin Ankara iline bağlı bir ilçedir. Ankara şehrinin yaklaşık 100 km kuzeybatısında yer almaktadır. Beypazarı'nda iyi korunmuş Osmanlı dönemi evleri ve geleneksel çarşısı gibi pek çok ilgi çekici yer vardır. Beypazarı'na bir gezi planlıyorsanız, aşağıdaki sitelerden bazılarını ziyaret etmeyi düşünebilirsiniz:

• Beypazarı Kalesi

• Beypazarı Çarşısı

• Beypazarı Evleri

• Tarihi Beypazarı Çarşı

Ankara'dan Beypazarı’na ilgi çekici yerlerine rehberli turlar sunan birkaç tur şirketi de vardır. Beypazarı gezimizi tamamladıktan sonra Bolu il sınırlarında bulunan dört mevsimde dört ayrı güzellikte, doğa harikası, tertemiz havası, bozulmamış güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz Cennetten bir köşe Abant’a varıyoruz. Rehberimizden aldığımız bölge tanıtımlarından sonra serbest zaman veriyoruz. Tertemiz dağ havasıyla çarpıcı güzellikler içindeki göl çevresinde faytonla gezinti yapabilir, ata binebilir ve bölgede bulunan restoranlarda öğle yemeği alabilirsiniz. Tabiat Parkı Ziyaretçi Evin de göl çevresinde yaşayan hayvanların doldurulmuş hallerini, klasik Bolu evi mimarisini görebilirsiniz. Verilen serbest zamanımızın ardından doğasıyla ve şirin görüntüsüyle kartpostallık karelere, muhteşem çam ormanlarının içerisinde yer alan oksijen deposu olan Gölcük’e geçiyoruz. Ve 18.00 da geri dönmektedir.
İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.