KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Eskişehir Tur Şirketleri


Eskişehir Tur Şirketleri

Eskişehir'de tur firmaları arıyorsanız birçok seçenek mevcut. Bölgede tur şirketleri bulmak için bazı öneriler şunlardır:

  • Eskişehir'deki tur şirketleri için incelemeler ve derecelendirmeler bulmak için çevrimiçi dizinleri veya TripAdvisor veya Yelp gibi inceleme web sitelerini arayın.
  • Yerel halktan veya diğer gezginlerden tavsiye isteyin. Bu, benzersiz veya alışılmışın dışında turlar sunan şirketleri bulmanın iyi bir yolu olabilir.
  • Bölgedeki lisanslı tur operatörlerinin bir listesi için yerel turizm kurulu veya ticaret odası ile iletişime geçin.
  • Turlar sunup sunmadıklarını veya saygın bir tur şirketi önerebileceklerini görmek için otelinize veya konaklama yerinize danışın.

Rezervasyon yapmadan önce farklı tur şirketlerini araştırıp karşılaştırmak ve şirketin lisanslı ve sigortalı olduğundan emin olmak her zaman iyi bir fikirdir.

Günübirlik Eskişehir Turu


Türkiye'nin en büyük ikinci kütüphanesine sahiptir. Eskişehir, aynı zamanda tarihi ve kültürel değerleri olan birçok turistik yerlere sahiptir, bu yüzden günübirlik bir tur için iyi bir seçenek olabilir.

Eskişehir'de ziyaret edilebilecek turistik yerler arasında şunlar sayılabilir:

  •  Anadolu Medeniyetleri Müzesi
  •  Odunpazarı Semti: Bu semtte, tarihi eserlerin yanı sıra çeşitli el yapımı ürünler de satılmaktadır.
  •  Bozüyük Kalesi
  •  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Meydanı

Eskişehir turu için, günübirlik olarak bir tur şirketinden hizmet alınabilir veya kendi başınıza gezilecek yerleri tespit ederek, kendi aracınızla veya toplu taşıma araçlarıyla gezebilirsiniz. Eskişehir'de konaklama için de çeşitli otel seçenekleri bulunmaktadır.

Günübirlik Eskişehir turları tatilkupu.com da 370₺ fiyatlarla görmek mümkündür.


Eskişehir Gondol Turu

Eskişehir Gondol turu, hem turistler hem de yerel halk için popüler bir cazibe merkezidir ve şehri keşfetmek için eşsiz ve doğal bir yol sunar. Gondollar genellikle Eskişehir'in merkezinden geçen Porsuk Nehri boyunca seyahat ederler. Tur sırasında su boyunca süzülürken şehrin tarihi simge yapılarını, parklarını ve modern binalarını seyredebilirsiniz. Bazı turlar, rota boyunca müzeler veya kültür merkezleri gibi çeşitli ilgi noktalarında duraklar da içerebilir. Eskişehir'i ziyaret ediyorsanız ve gondol turu yapmakla ilgileniyorsanız, daha fazla bilgi için yerel tur operatörleri veya seyahat acenteleri ile görüşebilirsiniz.

Porsuk Çayı’nda bir gondol keyfi yapmışsanız sizde bayılacaksınız buna, kendinizi Venedik de hissedeceksiniz. Gondol kullanıcısı Venedik kıyafetlidir. Yaklaşık olarak 20 dakika süren bu gezi Eskişehir’in bir bölümünü perspektifini size sunmaktadır. Porsuk çayı üzerinden her gün 10.00- 13.00 saatleri arasında özel gondol turları yapılmaktadır. Gondol turlarında gondollara 3-4 kişi
İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.