KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Kapadokya Turları


Kapadokya Turları

12.11.2022

Kapadokya Turları

12.11.2022

Kapadokya Turları ve Fiyatları


Kapadokya turları boyunca bir renk kartelyasının içindeymiş hissi yaratan, sabahın ilk ışıklarının güzelliği arasında süzülen balonlara hayran kalacaksınız. Kapadokya bölgesi balonları ile tüm dünyaya ün salmış olsa da peri bacalarının içinde bulunduğu vadilere de kendinizi kaptıracaksınız. Aslına bakarsanız günümüz modern dünyası içinde bozulmadan kalan doğa harikaları ile karşılaşınca çok şaşıracaksınız.

Gecenin ve gündüzün hem yerde hem gökte yeni anlamlar kazandığını hissedeceksiniz. Kapadokya turları sırasında bir masal kitabı sayfaları arasında bir varmış bir yokmuş ile başlayan satırların içinde kaybolduğunuzu hissedeceksiniz. Muhteşem yeraltı şehirlerini, oyulmuş peri bacalarını gördüğünüzde insanlığın barınma arzusu ile neler başardığına şahit olacaksınız. Günün ilk alaca karanlık anından itibaren hayatın başladığı bu bölge de milyonlarca yıl önceden gelen yaşamın izlerini izlerken, o yılları hayal etmekten kendinizi alamayacaksınız.


Kapadokya Balon Turu Fiyatları


Kapadokya balon turu fiyatları tüm ziyaretçiler tarafından merak edilmektedir. Sıcak hava balonu ile yükselirken gökyüzünden vadiyi izlemenin eşsiz keyfini süreceğiniz balon turunun fiyatları belirli bir aralıkta olsa da değişkenlik göstermektedir. Fiyatlara geçmeden önce balon turunun sabah erken saatlerde yapıldığını hatırlatmamızda fayda var. İlk olarak havanın uçuş için uygunluğunun izninin verilmesi gerekmektedir. Tüm şartlar sağlandıktan sonra uçuş yapılmaktadır. Farklı 25 şirket Kapadokya balon turu hizmeti vermektedir. Kapadokya balon turu fiyatlarına genel olarak transfer, kahvaltı, sertifika ve madalya dahildir.

Tabi bu hizmetler şirketlere gör farklılık gösterebilir. Standart Balon turu fiyatları kişi başı 2550 TL - 2750 TL arasında iken 1 Kasım 2022 - 1 Aralık tarihleri arasında Kapadokya balon turu fiyatları kişi başı 2800 TL ile 3200 TL arasında bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Balon turunda fiyatlar bineceğiniz balonun kaç kişilik olduğuna göre değişebilmektedir. Lüks uçuş fiyatları ise 6250 TL ile 7750 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyatlar ortalama fiyatlar olup yıl içinde yoğunluğa göre değişebilmekte. Kapadokya balon turları standart, konfor ve lüks olarak üç farklı seçenek ile hizmet vermektedir. Turlarda fiyat farkının tek faktörü balona binecek kişi sayısıdır. ( fiyatlar günümüz şartlarına göre sürekli değişkenlik gösterebilmektedir. En güncel tur fiyatı için lütfen müşteri temsilcileriniz ile görüşerek güncel fiyat talebinde bulunabilirsiniz.


Günübirlik Kapadokya Turu


Günübirlik Kapadokya turu ziyaretçileri tur boyunca farklı aktiveler beklemektedir. Bölgenin büyülü güzelliğinde kendinizi bulacaksınız. Milyonlarca yıl önce yanardağ lavlarının hediyesi olan peri bacalarının içlerini oymuş manastır, klise ve ev haline getirmiş olan insanların izleri arasında kaybolacaksınız. Şehirde gezilecek onlarca nokta arasında peri bacaları ikonik hale gelmiş olsa da yer altı şehirleri, sallanan köprüsü, üzüm bağları, çömlek atölyeleri, açık hava müzeleri, Kapadokya evleri ve daha nice güzelliği ile sizi beklemektedir. Romantik atmosferine kendinizi kaptıracak ve bu atmosferde aşklarını imzalamak için evet diyen çiftlere rast gelince yüzünüzdeki tebessüme engel olamayacaksınız.
Günübirlik Kapadokya turu ile şehrin tadını çıkaracak hem doğal hem kültürel güzellikleriyle tanışmış olacaksınız.İLETİŞİM

[email protected]
+90(312) 911 45 45
Kızılay Mahallesi Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/7 Kat:4 Çankaya/Ankara
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.